اشتباهات رایجی در اکستنشن مژه که با انجام دادن آن ها کار شما خراب می شود و مشتری از شما ناراضی خواهد بود . در این مطلب می خواهیم به اشتباهات به ظاهر کوچک اما بزرگ بپردازیم که خیلی راحت می تواند کار شما را خراب کرده و از رضایت مشتری شما کم کند . اکستنشن مژه دارای ریزه کاری هایی است که با رعایت آن ها هم به کیفیت کارخود اضافه می کنید و هم درآمد خود را می توانید با رعایت نکات خیلی زود بالا ببرید .

اشتباهاتی که هرگز نباید انجام دهید 

در افکت های خط چشمی هرگز گوشه داخلی چشم را فر D کار نکنید چون که چشم را به سمت بالا می کشد و به چشم افکت روباهی می دهد .

در چشم های فاصله دار هرگز از مپ های گربه ای روباهی  استفاده نکنید چرا که این کار شما منجر به ناهماهنگی در صورت مشتری می شود .

برای افکت خط چشمی گوشه ی داخلی چشم را خالی رها کنید و با استایل های صاف و کوتاه حتما اکستنشن مژه را رو به پایان برسانید .

برای چشم های صاف و روبه پایین نیز از مپ های روباهی و گربه ای استفاده نکنید . چون این کار موجب افتادگی بیش تر چشم ها می شود . و نکته ی دیگر این که اگر فاصله چشم ها از یکدیگر دور است و در واقع فاصله بین آن ها از یکدیگر زیاد است هرگز گوشه بیرونی چشم را رنگی کار نکنید .

هم چنین برای چشم های افتاده از مپ سنجابی بهره ببرید و برای چشم های دور از هم انتهای کارتان را رنگ های روشن تر و کم حجم تر کار کنید تا به کار شما نمای مناسبی بدهد و این کمبود را جبران کند .

در پایان 

توجه داشته باشید که متناسب با مژه مشتری بهترین پیشنهاد را به او بدهید . در قدم اول صورت مشتری را آنالیز کنید . در قدم دوم فاصله ی بین هر دو چشم و در مرحله ی بعدی انتخاب مناسب فر برای انجام اکستنشن مژه و در قدم بعدی جنسی که برای مشتری مناسب است . توجه داشته باشید که به نسبت تعداد تارها و وزنی که مژه می تواند تحمل کند این کار را انجام دهید . امیدواریم که این مطلب مورد رضایت شما قرار گرفته باشد .

قاعده کار با مپ ها و رنگهارا یاد بگیرید تا برای مشتری افکت های جذاب بسازید و به متعادل سازی هر چه بیش تر چهره مشتری بپردازید .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *