وبلاگ

آیا مژه های طبیعی شما بعد از اکستنشن مژه رشد می کنند

علت درد پلک بعد از اکستنشن مژه و جلوگیری از آن

عوارض جانبی بر روی پوست و چشم

چسب هایی که برای چسباندن اکستنشن مژه به مژه های شما استفاده می شوند شامل مواد شیمیایی و موادی هستند که ممکن است تحریک کننده یا مضر

باشند. اگر به یک ماده شیمیایی استفاده شده در طول فرآیند واکنش نشان دهید، ممکن است طی دو تا سه روز عوارض جانبی را تجربه کنید.

این عوارض جانبی عبارتند از:

 • چشم های پرخون
 • سوزش
 • خارش
 • درد
 • کهیر
 • قرمزی و التهاب چشم یا پلک
 • تورم، که می تواند شدید باشد

مواد شیمیایی اکستنشن مژه:

 • لاتکس
 • سیانواکریلات ها
 • بنزوئیک اسید
 • فرمالدئید، در غلظت های بسیار کم

برخی از مواد موجود در پاک کننده های اکستنشن مژه عبارتند از:

 • فرمالدئید
 • پروپیلن گلیکول
 • ژرانیول

افراد مختلف حساسیت های متفاوتی به مواد شیمیایی دارند.

برخی از مواد دیگر نیز می توانند باعث تحریک پوست یا ایجاد واکنش های آلرژیک شوند. اگر در زمینه اکستنشن مژه تازه کار هستید، یا پوست حساس یا آلرژی

دارید، از تکنسین خود بخواهید ابتدا یک آزمایش پچ انجام دهد تا ببیند پوست شما چه واکنشی نشان می دهد.

 

عوارض جانبی برای مژه ها

اکستنشن مژه همچنین می تواند باعث شکستن یا نازک شدن مژه های شما شود. اگر چشمان خود را نکشید یا نکشید یا آنها را مالش ندهید تا حد زیادی

می توان از این امر جلوگیری کرد. هر چه با اکستنشن مژه‌های خود ملایم‌تر رفتار کنید، احتمال آسیب رساندن به مژه‌هایتان کمتر می‌شود.

به خاطر داشته باشید که در طول عمل، مژه‌های پایینی و خط مژه‌های شما با پدی پوشانده می‌شود که ممکن است روی آن چسب نیز وجود داشته باشد.

تکنسین شما روی پلک و اطراف آن کار خواهد کرد. اگرچه یک عارضه جانبی نیست، اما برای راحتی شما ارزش آن را دارد که در نظر داشته باشید.

 

درمان عوارض جانبی

 

اگر پس از افزودن اکستنشن مژه، چشم‌هایتان خفیف تحریک می‌شوند، چندین چیز وجود دارد که می‌توانید در خانه برایاز بین بردن قرمزی و تورم امتحان کنید.

شامل موارد زیر می شود

 • کمپرس سرد
 • کرم هیدروکورتیزون موضعی
 • قطره چشم آلرژیک
 • محصولات خوراکی آنتی هیستامین

چه زمانی به پزشک مراجعه نماییم؟

هر علائمی که بیش از 24 تا 48 ساعت طول بکشد باید مورد ارزیابی قرار گیرد. اگر علائم شما شدید است، مانند تورم شدید، درد یا خارش در پلک یا چشم، به

پزشک مراجعه کنید.

مهم است که درمان مناسب برای چشمان خود داشته باشید. اگر واکنش آلرژیک دارید، پزشک قطره های چشمی را تجویز می کند که می تواند به کاهش علائم

شما کمک کند. اگر عفونت دارید، ممکن است به آنتی بیوتیک نیاز داشته باشید.

هم عفونت ها و هم واکنش های آلرژیک می توانند علائم مشابهی داشته باشند. مراجعه به پزشک به شما اطمینان می دهد که درمان مناسب را دریافت خواهید کرد.

اگر چشمان شما بسیار ناراحت کننده است یا واکنش آلرژیک دارید، احتمالا باید اکستنشن مژه خود را بردارید. مطمئن ترین راه برای حذف آنها ممکن است این

باشد که یک متخصص این کار را انجام دهد.

بسیاری از سالن‌ها و تکنسین‌ها اکستنشن مژه را بدون هیچ هزینه‌ای یا هزینه‌ای کم حذف می‌کنند. همچنین می توانید آن ها را در خانه با بخار دادن بسیار ملایم

صورت و استفاده از روغن برای از بین بردن مژه ها از بین ببرید.

 


اگر با این عوامل روبرو شدید به کار خود ادامه ندهید:

پوست تحریک شده یا شکسته روی پلک های خود دارید

سابقه واکنش های چشمی یا پوستی به محصولاتی مانند آرایش چشم، قطره های چشمی یا داروهای چشمی داشته باشید

به لاتکس یا هر یک از مواد مورد استفاده در چسب، آماده سازی یا محصولات حذف حساسیت دارند

آلوپسی آره آتا دارند

تحت شیمی درمانی یا پرتودرمانی هستند

تریکوتیلومانیا دارند

اگر روش را متوقف کنید

ابتدا، مطمئن شوید که یک پچ تست را روی ناحیه ای از پوست، مانند روی بازو، انجام دهید، به خصوص اگر در حال بازدید از یک سالن جدید یا امتحان یک محصول جدید هستید.

اکستنشن مژه باید احساس راحتی کند. اگر در حین استفاده احساس ناراحتی، مانند خارش، سوزش یا پارگی کردید، این روش را متوقف کنید تا ارزیابی شود.

 

واکنش ها نسبت به اکستنشن مژه

پتانسیل ابتلا به عفونت را اغلب می توان با اطمینان از کار با یک متخصص باتجربه در یک محیط تمیز از بین برد.

مژه کار خود را هوشمندانه انتخاب کنید. مراجع و بررسی های آنلاین را بررسی کنید و از قضاوت خود استفاده کنید. اگر چیزی درست به نظر نمی رسد،

شما کنترل می کنید تا روند را متوقف کنید.

اگر تکنسین چشمان شما را به درستی آماده نمی کند، بلافاصله این عمل را متوقف کنید.

طبق گفته هیئت آرایشگری و آرایشی، مژه های پایینی و پلک های بالایی شما باید قبل از چسباندن تمیز و پوشانده شوند تا از آنها محافظت شود.

همچنین توصیه می‌کند اگر تکنسین از چسب ناخن روی مژه‌های شما استفاده می‌کند، این کار را ادامه ندهید.

 

مدت زمان و ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است

اکستنشن مژه یک فرآیند جزئیات محور است. تکمیل آن ممکن است بین دو تا چهار ساعت طول بکشد.

چشمی که روی آن کار می شود باید در طول عمل بسته و تا حد امکان بی حرکت بماند.

هر مژه با چسب جراحی که برای مقاومت در برابر آب، عرق و روغن ساخته شده است، به یکی از مژه های شما متصل می شود.

 

نکات در مورد اکستنشن مژه

 

اکستنشن مژه هرگز نباید به پوست چسبانده شود. همچنین نباید روی چندین مژه جمع شوند.

هر اکستنشن برای جفت شدن با یکی از اکستنشن های شما طراحی شده است.

اگر به هیچ یک از مواد استفاده شده حساسیت ندارید، اکستنشن مژه شما احساس راحتی می کند. آماده باشید تا با احتیاط با آنها رفتار کنید.

نگهداری اکستنشن مژه شامل لمس کردن است که می تواند پرهزینه باشد، به علاوه نگهداری روزانه، مانند باز کردن گره مژه ها. همچنین ممکن است از شما بخواهند که انواع محصولاتی را که در حال حاضر برای چشم و صورت خود استفاده می کنید تغییر دهید.

برخی از پاک‌کننده‌ها و محصولات روغنی ممکن است چسب را سریع‌تر از آنچه که می‌خواهید تجزیه کنند، و نیاز به لمس زودتر دارند.

همچنین می‌خواهید از اکستنشن‌های خود در برابر فشار آب ناشی از دوش گرفتن و شستن صورت یا هنگام شنا محافظت کنید تا از شل شدن چسب جلوگیری کنید.

اکستنشن مژه به طور طبیعی همراه با مژه های شما در یک دوره چهار تا نه هفته رشد می کند.

این چرخه متوسط رشد مژه های اکثر افراد است. در طول این مدت، هر چند هفته یکبار به تعمیر و نگهداری نیاز خواهید داشت که یک متخصص نیز انجام می دهد.

در طول این چرخه، ممکن است نیاز به برداشتن مژه‌های ضعیف باشد تا مژه‌های شما همچنان یکنواخت و شاداب به نظر برسند.

یک متخصص اغلب اکستنشن مژه را انجام می دهد، اما می توان آن را در خانه نیز انجام داد.

همه چیز در مورد اکستنشن مژه فر L

محبوبیت روزافزون مژه های فر L را می توان به تمایل اخیر به مدل های چشمگیر و منحصر به فرد مژه نسبت داد. مشتریان همیشه جدیدترین مدل مژه را می خواهند، اما به عنوان یک هنرمند مژه، می خواهید مطمئن شوید که ظاهری متناسب با فرم چشم آنها نیز ارائه می دهید.

آیا مشتری هایی با پلک های سنگین یا افتاده دارید؟ یا شاید مشتری‌ای که می‌خواهد حلقه‌ای دراماتیک داشته باشد تا به چشمانش ظاهری لیفت کننده بدهد؟ خوب، مژه‌های فرفری L اینجا هستند تا روز را نجات دهند. اکستنشن مژه های فر با حس نرم، سبک و ابریشمی، برای مشتریانی که مژه های صاف طبیعی دارند یا مژه هایی که تمایل به رشد در جهت رو به پایین دارند، مناسب است.

اکستنشن مژه فر L چیست؟

 

اکستنشن مژه فر L یک پله بالاتر از اکستنشن مژه فر D شما است . مژه های فر L اکستنشن مژه با پایه کوتاه تر و صاف تر هستند، اما هنوز هم خمیدگی چشمگیر دارند. این بدان معنی است که اکستنشن مژه L Curl بهتر به مژه طبیعی می چسبد و باعث حفظ بهتر مژه می شود.

این مژه ها بهتر از مژه های D curl برای مشتریانی هستند که چشم های عمیق یا کلاه دار دارند، زیرا فر بیشتری دارند. این همچنین باعث می شود که اکستنشن مژه های فر L بسیار متنوع باشد و cN برای بسیاری از مدل های مژه استفاده شود. ما فکر می کنیم وقتی در طرح گربه یا بچه گربه استفاده می شود، بهترین ظاهر را دارند، زیرا برای ایجاد یک تلنگر پررنگ در صورت اعمال بر روی چشم خارجی عالی هستند.

اکستنشن مژه فر L ما از پلی بوتیلن ترفتالات (یا به اختصار PBT) ساخته شده است. این ماده بر پایه پلی استر در طیف گسترده ای از محصولات استفاده می شود و برای ایجاد مژه های نرم و ابریشمی ایده آل است.

تفاوت مژه های L curl و LC curl چیست؟

ممکن است نام فرهای مژه L و LC را بشنوید، اما ندانید که چه تفاوتی بین آنها وجود دارد یا اینکه کدام یک بهتر است استفاده کنید.

اکستنشن فر مژه LC نرمتر است و حتی خمش چشمگیرتری نسبت به فر دارد. اکستنشن مژه فر LC نتایج درخشانی را برای مشتریانی با پلک های بسیار سنگین ارائه می دهد، جایی که دیگر فرها مانند D یا L ممکن است ظاهر نشوند. فرهای LC نیز مانند C-curl منحنی می‌شوند، برخلاف اینکه مانند همتای L curl خود به سمت بالا می‌روند.

اضافه کردن این نکته مهم است که فرهای L و LC دارای پایه های مستقیم هستند تا پیوند محکمی بین اکستنشن ها، مژه های طبیعی و چسب ایجاد کنند.

چگونه فر مناسب را برای اکستنشن مژه انتخاب کنیم؟

هنگام انتخاب فر مناسب برای اکستنشن مژه باید این عوامل را در نظر بگیرید:

 • وضعیت فعلی مژه های مشتری شما. اگر اکستنشن مژه‌ای را انتخاب کنید که بیش از حد ضخیم یا بلند باشد تا مژه‌های طبیعی آن‌ها نتوانند مژه‌های طبیعی خود را نگه دارند، این امر منجر به احتباس بد می‌شود.
 • فرم چشم مشتری شما؟ شکل‌های چشم‌های مختلفی از بادام تا ست پهن وجود دارد، بنابراین شما می‌خواهید ظاهری ماهرانه ایجاد کنید که با ویژگی‌های آن‌ها مطابقت داشته باشد یا گاهی اوقات آن‌ها را اصلاح کند. انتخاب بهترین اکستنشن مژه برای ایجاد ظاهر دلخواه شما بخش مهمی از این فرآیند است.
 • مدل مژه ای که مشتری شما درخواست می کند. اغلب مشتریان با تصاویر یا ارجاعاتی به این می‌آیند که چه مدل مژه‌ای را می‌پسندند و اگر آموزش خوبی دیده باشید، می‌توانید تعیین کنید که آیا می‌توانید آن را بر اساس آن عوامل قبلی، مژه‌های طبیعی یا چشم‌هایشان انجام دهید یا خیر.

تفاوت نوع فر مژه ها با یکدیگر در چیست

برای اینکه بفهمید ممکن است به چه نوع فری نیاز داشته باشید که متناسب با فرم چشم مشتری یا مژه های طبیعی مشتری باشد، توضیح ساده ای در مورد هر نوع فر ارائه کرده ایم:

B فر : B فر یک فر نرم و ساده است که ظاهری ظریف را ارائه می دهد. هنگامی که در طول های کوتاه استفاده می شود، این فر برای گوشه داخلی عالی است، اگر چشم مشتری به راحتی تحریک می شود یا اگر نمی خواهد بتواند مژه ها را روی پوست خود احساس کند. این فر برای مژه های طبیعی رو به رشد بهتر استفاده می شود.

C فر : C فر محبوب ترین فر در بین ما هنرمندان مژه است. اکستنشن‌های فر C هنوز هم جلوه‌ای قابل مشاهده ایجاد می‌کنند، اما به اندازه فرهای بعدی چشمگیر نیستند، اما البته فرفری‌تر از اکستنشن مژه B هستند. این فر برای رشد مژه های طبیعی رو به بالا توصیه می شود.

CC curl : اکستنشن CC curl به عنوان حد وسط بین فرهای C و D ایجاد شده است، زیرا فرفری‌تر از C هستند اما به اندازه اکستنشن D دراماتیک فرفری نیستند. این فر را می توان برای کمک به مژه هایی که مستقیم یا در جهت رو به پایین رشد می کنند استفاده کرد.

D فر :  D فر یک فر قوی است که به طور پیوسته در حال افزایش محبوبیت است. این نوع فر روی مژه های طبیعی بسیار قابل مشاهده است و چشمگیرترین حالت چشم باز را به شما می دهد. ما این فر را برای مشتریانی که می خواهند یک ست مژه کامل به سبک گلم دارند توصیه می کنیم.

L فر  :  L فر  به دلیل شکل آن نامگذاری شده است، زیرا دارای یک پایه مستقیم است که به سمت بیرون حرکت می کند و شبیه حرف L است. این فر به مشتری با پلک‌های سنگین، مونولید یا مژه‌های طبیعی که به سمت پایین رشد می‌کنند، کمک می‌کند، جایی که ممکن است استفاده از فرهای D یا CC برای آنها سخت باشد و بر حفظ آنها تأثیر بگذارد.

LC فر :  مژه‌های فر LC  هنوز هم پایه صافی دارند، اما مستقیماً به سمت بالا نمی‌روند، بلکه مانند اکستنشن مژه‌های C curl خمیده می‌شوند.

M فر  : یکی از جدیدترین فرها و مشابه فرهای L. تمام ویژگی‌های فوق‌العاده حلقه L را دارد، مانند پایه کوتاه‌تر برای نگه‌داشتن بهتر روی مشتری با چشم‌های عمیق، اما دارای الگوی فر قوی‌تر برای جلوه‌ای جذاب و چشمگیر است.

سوالات متداول

پرکاربردترین فر اکستنشن مژه چیست؟

C فر رایج ترین فر مژه است.

آیا می توان از فر مژه برای اکستنشن مژه استفاده کرد؟

خیر ، ما استفاده از فر مژه را برای اکستنشن مژه یا مژه های طبیعی خود توصیه نمی کنیم.

چه فری برای مژه های صاف توصیه می شود؟

CC فر برای مژه هایی که مستقیم رشد می کنند بهترین می باشد.

چه فری برای مژه های مجعد توصیه می شود؟

D curl برای مژه هایی که به طور طبیعی مجعد هستند بهترین است.

قوانین اکستننش مژه کیم کارداشیان

 

افکت کیم کارداشیان

اگر کیم کارداشیان به یک چیز معروف است، مژه های فوق العاده زیبا و چشمگیر اوست. ظاهر مشخص او دارای مژه های بلند و پر است که جلوه ای از زرق و برق را به ظاهر کلی او می بخشد. خوشبختانه، برای رسیدن به این ظاهر، لازم نیست یک سلبریتی باشید. با کمک اکستنشن مژه و یک تکنسین ماهر، شما نیز می توانید مژه هایی با الهام از کیم کارداشیان داشته باشید که به شما احساس اعتماد به نفس و زیبایی می دهد. در این مقاله، همه چیزهایی را که باید در مورد مدل اکستنشن مژه کیم کارداشیان بدانید، از جمله اینکه چه کسی مناسب است، نحوه مراقبت از آنها، فناوری اکستنشن و ظاهر منحصر به فرد این مدل را مورد بحث قرار خواهیم داد.

 

معرفی افکت کیم کارداشیان

 

استایل اکستنشن مژه کیم کارداشیان نوعی اکستنشن مژه است که مژه های بلند، پر و چشمگیر مشخص می شود. این اکستنشن ها معمولا به صورت جداگانه اعمال می شوند و هر مژه با دقت بالای مژه طبیعی با استفاده از چسب مخصوص قرار می گیرد. نتیجه، مجموعه ای از مژه های سفارشی و طبیعی است که به چشم ها حجم، طول و وضوح می بخشد. مژه هایی که در استایل کیم کارداشیان استفاده می شود معمولاً ضخیم تر و بلندتر از مژه هایی هستند که در سایر انواع اکستنشن استفاده می شود که جلوه چشمگیرتری ایجاد می کند.

 

افکت کیم کارداشیان برای چه چشم هایی مناسب است 

 

مدل اکستنشن مژه کیم کارداشیان برای هر کسی که می خواهد ظاهری جذاب و چشمگیر داشته باشد مناسب است. به ویژه در میان کسانی که می خواهند چشمان خود را برجسته کنند و به مژه های خود حجم و بلندی بیشتری دهند بسیار محبوب است. اگر به طور طبیعی مژه های نازک یا کوتاهی دارید، یا اگر به سادگی می خواهید مژه های طبیعی خود را تقویت کنید، سبک کیم کارداشیان می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد.

 

مراقبت های افکت کیم کارداشیان

 

مراقبت مناسب برای حفظ مژه های کیم کارداشیان و حفظ بهترین ظاهر آنها ضروری است. در اینجا چند نکته برای مراقبت از اکستنشن مژه آورده شده است:

 • از مالیدن چشم ها یا کشیدن مژه ها خودداری کنید، زیرا این کار می تواند به مژه های طبیعی و اکستنشن شما آسیب برساند.
 • هنگام شستن صورت خود ملایم باشید و از استفاده از محصولات روغنی روی مژه ها یا نزدیک آن خودداری کنید، زیرا می توانند چسب را از بین ببرند.
 • هر روز از یک چوب ریمل تمیز یا قرقره برای برس زدن مژه های خود استفاده کنید و از استفاده از ریمل روی اکستنشن مژه خود خودداری کنید.
 • از خیس شدن مژه ها در 24 تا 48 ساعت اول پس از استفاده از اکستنشن مژه خودداری کنید، زیرا باعث ضعیف شدن چسب می شود.

 

 

نکات در مورد افکت کیم کارداشیان

 

فناوری اکستنشن مژه در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی کرده است و در حال حاضر انواع مختلفی از اکستنشن‌ها و تکنیک‌ها در دسترس هستند. افکت اکستنشن مژه کیم کارداشیان معمولاً از اکستنشن مژه‌های فردی استفاده می‌کند که با دقت بالای هر مژه طبیعی با استفاده از یک چسب مخصوص قرار می‌گیرند. این فرآیند بسته به تعداد مژه های زده شده و سطح مهارت تکنسین می تواند از یک تا دو ساعت طول بکشد. نتیجه، مجموعه ای از مژه های سفارشی و طبیعی است که با مراقبت مناسب می تواند چندین هفته دوام بیاورد.

 

 

ظاهر منحصر به فرد افکت کیم کارداشیان

 

یکی از بارزترین ویژگی های اکستنشن مژه کیم کارداشیان ظاهر منحصر به فرد آن است. مژه های استفاده شده در این مدل نسبت به سایر اکستنشن ها ضخیم تر و بلندتر هستند که جلوه چشمگیری ایجاد می کند. مژه ها معمولاً به شکل “V” زده می شوند، با مژه های بلندتر در گوشه های بیرونی چشم و مژه های کوتاه تر به سمت گوشه های داخلی. این یک جلوه چشم گربه ای ایجاد می کند که شکل و تعریف چشم ها را بهبود می بخشد.

 

نتیجه گیری 

 

مدل اکستنشن مژه کیم کارداشیان یک انتخاب محبوب برای هر کسی است که می‌خواهد ظاهری جذاب و دراماتیک داشته باشد. با کمک یک تکنسین ماهر و مراقبت مناسب، می توانید از مژه های بلند، پر و زیبا لذت ببرید که زیبایی طبیعی شما را افزایش داده و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. چه در یک رویداد خاص شرکت کنید و چه به سادگی می خواهید در زندگی روزمره خود احساس اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

افکت اکستنشن مژه کیم کارداشیان یک انتخاب عالی برای هر کسی است که می خواهد با چشمان خود اظهار نظر کند. این سبک مخصوصاً برای کسانی که می خواهند مژه های طبیعی خود را بدون نیاز به ریمل یا سایر محصولات آرایشی تقویت کنند مناسب است. با مراقبت مناسب، این مژه ها می توانند چندین هفته دوام بیاورند و هر روز عالی به نظر برسند.

علاوه بر پیدا کردن مژه کار ماهر، مراقبت از مژه های خود پس از استفاده از آنها نیز مهم است. این شامل پرهیز از مالیدن یا کشیدن مژه ها، ملایمت در هنگام شستن صورت و پرهیز از محصولات حاوی روغن است. با مراقبت مناسب، مژه های کیم کارداشیان شما می توانند چندین هفته دوام بیاورند و هر روز عالی به نظر برسند.

به طور کلی، مدل اکستنشن مژه کیم کارداشیان برای هر کسی که می‌خواهد زیبایی طبیعی خود را افزایش دهد و با چشمان خود اظهارنظر کند، یک انتخاب عالی است. با اکستنشن کار حرفه ای و مراقبت مناسب، می توانید از مژه های بلند، پر و زیبا لذت ببرید که اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد و هر روز احساس شگفت انگیزی در شما ایجاد می کند.

نصب نادرست اکستنشن مژه

نصب نادرست اکستنشن مژه می‌تواند به مشکلات و آسیب‌هایی برای مژه و چشمان شما منجر شود.

 

برخی از این مشکلات عبارتند از:

 

1- آلرژی: استفاده از اکستنشن مژه نادرست می‌تواند باعث ایجاد حساسیت و آلرژی در چشمان شما شود.

2- تحریک: برخی از اکستنشن‌های مژه نادرست می‌توانند به مژه و چشمان شما آسیب بزنند و باعث تحریک و درد شوند.

3- کاهش سلامت مژه: استفاده نادرست از اکستنشن مژه می‌تواند باعث کاهش سلامت مژه و به طور کلی، خطر آسیب دیدن مژه شود.

4- ایجاد عفونت: استفاده از اکستنشن مژه نادرست می‌تواند باعث ایجاد عفونت در چشمان شما شود.

بنابراین، برای جلوگیری از مشکلات و آسیب‌های ناشی از استفاده نادرست از اکستنشن مژه، بهتر است از محصولات با کیفیت و از فروشندگان مطمئن خریداری کنید و همچنین همیشه دستورالعمل‌های استفاده و نگهداری را دقیقاً دنبال کنید.

 

اگر اکستنشن مژه به درستی نصب شود و به طور صحیح مراقبت شود، آنگاه اکستنشن مژه به طور مستقیم ریزش مژه را ایجاد نمی‌کند. با این حال، اگر از اکستنشن مژه بدون مراقبت و نگهداری مناسب استفاده شود، ممکن است به آسیب دیدن و ضعف مژه منجر شود که در نتیجه باعث ریزش مژه می‌شود.

 

نصب نادرست یا ناصحیح یک محصول موجب بروز مشکلات و آسیب‌های متعددی می‌شود.

به طور خاص، نصب نادرست یک محصول زیبایی مانند اکستنشن مژه می‌تواند منجر به مشکلات زیر شود:

1- آلرژی: استفاده از اکستنشن مژه نادرست می‌تواند باعث ایجاد حساسیت و آلرژی در چشمان شما شود.

2- تحریک: نصب نادرست اکستنشن مژه می‌تواند باعث تحریک و درد شدید در چشمان شما شود.

3- خطر آسیب به چشم: اکستنشن مژه‌های نادرست می‌توانند باعث خطر آسیب به چشمان شما شوند. برای مثال، اکستنشن مژه‌هایی که نزدیک خط مژه‌های طبیعی قرار می‌گیرند ممکن است به مژه‌های طبیعی و خط چشمان شما آسیب برسانند.

4- کاهش سلامت مژه: نصب نادرست اکستنشن مژه ممکن است باعث کاهش سلامت مژه و کاهش رشد طبیعی آن شود.

5- ریزش مژه: استفاده از اکستنشن مژه نادرست ممکن است باعث ریزش مژه شود.

بنابراین، برای جلوگیری از مشکلات و آسیب‌های ناشی از نصب نادرست اکستنشن مژه، بهتر است از محصولات با کیفیت و از فروشندگان مطمئن خریداری کنید و همچنین همیشه دستورالعمل‌های نصب، استفاده و نگهداری را دقیقاً دنبال کنید.

زوایا و جهت مناسب دست هنگام اکستنشن مژه

نحوه صحیح چسباندن اکستنشن مژه

هر  مژه کاری  می خواهد به پیوند کامل بین مژه های طبیعی و اکستنشن دست یابد. اما حتی بهترین مشاوره ها و طراحی عالی می تواند با ریزش زودرس پایان یابد. این عارضه جانبی استرس زا می تواند هر مژه کاری را ناامید و سردرگم کند.

اگر با حفظ اکستنشن مژه برای مشتریان خود مشکل دارید، تنها نیستید. برای کمک به آرامش خاطر شما، کارشناسان ما نکات کلیدی چسباندن مژه و قرار دادن مژه ها را برای مشتریان جمع آوری کرده اند.

به خواندن ادامه دهید تا یاد بگیرید چگونه حفظ خود را بهبود ببخشید و مشتریان خود را با هر برنامه راضی کنید.

 

مژه ها را  با فاصله 0.5 میلی متری از پوست در امتداد خط مژه بچسبانید

 

اکستنشن ها باید در امتداد مژه طبیعی و در فاصله 0.5 میلی متری از پوست در امتداد خط مژه قرار گیرند. اگر پسوندها به درستی در فاصله مورد نیاز قرار نگیرند، این می تواند به دو مشکل منجر شود:

اگر اکستنشن مژه خیلی نزدیک به پوست قرار گیرد، چسب در واقع می‌تواند به داخل پوست نفوذ کند و باعث درد شود، همچنین مژه می‌تواند هر بار که مشتری چشم خود را باز و بسته می‌کند، ساییده شود. این اتفاق بسیار ناراحت کننده می باشد و حتی ممکن است منجر به تورم، قرمزی و پف کردن ناحیه چشم  که مشغول اکستنشن کردید شود.

ثانیاً، اگر مژه ها بیش از حد در امتداد مژه طبیعی چسبیده باشند، یک شکاف قابل مشاهده باقی می ماند. هنگامی که این اتفاق می افتد، کثیفی و روغن می تواند در زیر اکستنشن مژه محبوس شود. در نتیجه مژه ها  زودتر از زمان تعیین شده از بین بروند. حتی می توانید ست مژه جدید را روی براش مژه خود بگیرید و آن را بردارید.

 

اطمینان حاصل کنید که پایه اکستنشن کاملاً متصل است

مهم نیست از چه فر، طول و جهتی که استفاده می کنید، مهم است که مطمئن شوید پایه اکستنشن مژه کاملاً به مژه طبیعی و حداقل 2 میلی متر چسبیده است .

 

اگر مراقب نباشید، می توانید آن را در زاویه نامناسبی قرار دهید و پایه مژه طبیعی می تواند بچسبد. هنگامی که این اتفاق می افتد، کثیفی و روغن می تواند در زیر اکستنشن مژه به دام بیفتد. در نتیجه مژه ها می توانند زودتر از موعد از بین بروند. حتی می توانید ست مژه جدید را روی برس مژه خود بگیرید و آن را بردارید.

برخی از مژه های طبیعی خمیده یا به پهلو رشد می کنند. ممکن است وسوسه شوید که روی تک تک مژه ها اکستنشن مژه انجام بدهید، اما به خاطر چسبندگی بهتر، آنها را کنار بگذارید! مژه های خم شده سطح چسبندگی کافی را به شما نمی دهند و احتمالاً زودتر از موعد می ریزند.

 

قانون 90 درجه

 

قوانین 90 درجه به سادگی به این معنی است که هر اکستنشن مژه باید در زاویه 90 درجه قرار گیرد. مطمئن شوید که مژه را 90 درجه از پلک بچسبانید به جای اینکه جهت مژه های طبیعی یا وضعیت بدن خود را نسبت به مشتری دنبال کنید.

جهت زاویه مناسب اکستنشن مژه

 

برخی از افکت ها مثل چشم گربه ای از شما می خواهند که مژه را بازتر از زاویه 90 درجه قرار دهید. با این حال، حتی در این حالت، از گوشه داخلی تا مرکز چشم باید با زاویه 90 درجه مژه به کار برد. (گوشه بیرونی می تواند زاویه وسیع تری داشته باشد تا جلوه بالدار ایجاد کند)

هنگامی که اکستنشن مژه با زاویه بازتر از 90 درجه در گوشه داخلی قرار می گیرد، نه تنها جذاب به نظر نمی رسد بلکه می تواند باعث ناراحتی مشتری نیز شود.

 

آیا می توانم اکستنشن مژه را از پهلو بچسبانم؟

 

هیچ قانون مکتوبی در اکستنشن مژه وجود ندارد که از کدام جهت باید اکستنشن را بچسبانید. اشکالی ندارد که از پهلو و پایین نیز وصل شود. فقط مطمئن شوید که پایه اکستنشن موازی با مژه طبیعی باشد و سطح چسبندگی کافی داشته باشید.

 

تکنیک چسباندن اکستنشن مژه از همه جهات

 

پیوستن از بالا: رایج ترین و محبوب ترین روش. به ویژه برای مژه های طبیعی صاف و رو به پایین به خوبی کار می کند.

چسباندن مژه از پهلو: مزیت روش چسباندن جانبی این است که مژه ها را پرتر می کند. این به ویژه بر روی مشتری با مژه های طبیعی ناکافی خوب عمل می کند. با این حال، اگر مشتری شما مژه های طبیعی مجعد دارد، این روش را انتخاب نکنید . هنگامی که مژه های طبیعی دارای فرهای قوی هستند، به سختی می توان سطح چسبنده کافی از کناره را دریافت کرد.

چسباندن از پایین: این دومین روش پرطرفدار پیوست پس از پیوست بالا است. این به ویژه برای مشتریانی که مژه های طبیعی به سمت بالا و مجعد دارند، به خوبی کار می کند.

 

نکته تکمیلی

 

اگر مشتری شما دارای مژه‌های طبیعی بلوند بسیار روشن است، چسباندن اکستنشن مژه‌های رنگ تیره ممکن است ریشه‌های رنگ روشن آن‌ها را در معرض دید قرار دهد و چندان خوب به نظر نمی رسد . این نقص زمانی که مژه ها کمی رشد کنند بیش تر نیز می شود.

از روش چسبندگی بالا در لایه های بالایی مژه های طبیعی و از روش چسباندن پایین در لایه پایین استفاده کنید. به این ترتیب شما تارهای مژه را از همه جهات پوشانده و مخفی کرده اید.

راهنمایی برای استفاده و کاربرد انواع پنس اکستنشن مژه

چند نوع پنس اکستنشن مژه داریم و کدام پنس برای مدل های مختلف مورد استفاده است . از هر پنس برای کدام مدل استفاده می شود. با همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم . 

انواع پنس اکستنشن مژه به همراه کاربرد آن ها

I شکل : پنس های مستقیم موچین های I شکل برای ایزوله کردن و برای روش های کلاسیک اکستنشن مژه ایده آل هستند. توصیه می کنیم از موچین های نازک و بلند من شکل برای جداسازی استفاده کنید. پنس های ضخیم تر و کوتاه تر نوع I برای اکستنشن مژه کلاسیک عالی هستند.  

شکل F :  پنس های اکستنشن با نوک F برای جداسازی و چسباندن اکستنشن های مژه کلاسیک ایده آل هستند.

A شکل :  نوک A شکل پنس برای برداشتن و چسباندن اکستنشن های کلاسیک مژه عالی است.

X شکل : ایده آل برای اکستنشن مژه کلاسیک، این پنس X شکل می تواند اکستنشن کلاسیک را بدون ایجاد کشش بیش از حد به دست شما نگه دارد.

S شکل : پنس های اکستنشن مژه S شکل ایده آل برای برداشتن فن ها و وصل کردن آنها هنگام انجام اکستنشن مژه های حجم دهنده هستند. این نوع همچنین می تواند برای ایزوله کردن در مراجعین با برجسته یا ست های عمیق چشم استفاده شود. 

L شکل : پنس های اکستنشن L شکل ابزار بسیار خوبی برای ساخت فن های حجم دهنده دست ساز و برداشتن و وصل کردن آنها هستند.

شکل گرد : پنس های مژه با نوک گرد عالی هستند زیرا نوک گرد آنها برای برداشتن نوار یا پد چشم پس از اکستنشن مژه بی خطر است.

نکات تخصصی فرهای اکستنشن مژه

J-Curl ظاهری طبیعی به مژه ها می دهد زیرا صاف ترین فر است.
فر C و J براي افكت هاي خط چشمي مناسب هست.
 
فر D فر تر هست و به باز شدن و درشت تر شدن چشم كمك ميكند.
فر ال مناسب براي چشم هاي افتاده هست چون چشم را، رو به بالا ميبرد.
LC فر دارای پایه صاف و C-curl در نوک مژه هاست.
با دید مناسب مژه ها به مشتریانی که مژه های صاف دارند، ظاهری طبیعی می بخشد.

برای شروع آموزش اکستنشن مژه چه چیزی نیاز داریم

برای شروع آموزش اکستنشن مژه به چه چیزی نیاز داریم ؟ با ما همراه باشید تا به بررسی این موارد بپردازیم . اگر برای شروع کار براتون سوال پیش اومده که چگونه این کار را شروع کنید با ما همراه باشید تا به بررسی مفدی در مورد این موضوع بپردازیم.

چیزهایی که در آموزش اکستنشن مژه به آن ها نیاز دارید 

 • روپوش
 • مژه (سایزبندی مختلف)
 • پنس اکستنشن مژه
 • چسب اکستنشن مژه (مناسب با سرعت دست)
 • جاچسبی
 • محفظه نگهداری چسب
 • سرعت دهنده
 • اولتراباندر
 • براش مژه 
 • پرایمر
 • ریموور
 • فوم شستشو
 • میکرو براش
 • پد زیر چشم
 • چسب سیلیکونی
 • دستگاه بخار
 • آینه
 • مانکن

چگونه مشتری جذب کنیم 

بهترین راه برای جذب مشتری ارائه نمونه کارهای شما در شبکه های اجتماعی می باشد . علاوه بر این می توانید زیر مجموعه افرادی که سالن دارند شوید و برای آن ها در سالن اکستنشن مژه را انجام دهید .
رفته رفته به تعداد مشتریان شما اضافه می شوید و می توانید مشتری های بالقوه جذب نمایید .

چگونه به یک مژه کار حرفه ای تبدیل شوم

برای تبدیل شدن به یک مژه کارحرفه ای حتما باید مژه کاری را انتخاب نمایید که دارای مهارت بالایی بوده و نمونه کارهای قوی را داشته باشد .
این کار مهم ترین بخش برای مژه کار شدن خوب می باشد .
یک مژه کار خوب شما را به سمتی هدایت می کند که در آینده کاری شما موثر خواهد بود و برای شما صودمند می باشد .
اگر فردی را برای مژه کار شدن انتخاب نمایید که تجربه کاری خوبی ندارد این آموزش می تواند در آینده کاری شما به طور قطعی تاثیر بگذارد .

مهم ترین چیز برای کار اکستنشن مژه

مهم ترین چیزی که در کار برای شما مهم است بعد از مهارت در اکستنشن مژه، موادی می باشد که شما برای مشتریان خود بکار می برید . 
مواد موجود در اکستنشن مژه باید به حدی خوب باشد که بتواند جوابگوی کار شما باشد و هم چنین برای مشتریان شما حساسیت ایجاد نکند .

استفاده از مواد ارزان قیمت هیچ صودی برای شما ندارد و موجب آسیب به مشتری و در طول مدت زمان طولانی موجب ایجاد خاطره بد از کار شما در مشتری شود .
مواد مرغوب در اکستنشن مژه بعد از مهارت شما مهم ترین چیز در تایین سرنوشت مشتری شما خواهد بود .

تجربیات منفی اکستنشن مژه و راه جلوگیری از آن

آیا اکستنشن مژه انجام داده اید و متأسفانه تجربیات منفی داشته اید؟ اکستنشن مژه خیلی سریع می ریزد و بد انجام شده است؟ آیا به اکستنشن مژه واکنش آلرژیک دارید؟ ممکن است دلایل زیادی برای این وجود داشته باشد. ما نگاهی دقیق تر به موضوع تجارب منفی اکستنشن مژه  می اندازیم.


اکستنشن مژه بعد از 2 هفته شکست خورد

دلایلی وجود دارد که توسط آرایشگر مژه ایجاد شده است یا مشتری به درستی از مراقبت اکستنشن مژه (بعد از مراقبت) مطلع نشده است. قبل از قرار ملاقات باید از موضوعاتی مانند: نوسانات هورمونی، هورمون های دوران بارداری، قاعدگی و … برای اکستنشن مژه مطلع شوید. در این حالت مژه ها بسیار چرب هستند و این احتمال وجود دارد که اکستنشن مژه به خوبی دوام نیاورد.

حتی هنگام مصرف قرص های خاصی مانند کورتیزون یا آنتی بیوتیک ها، این خطر وجود دارد که اکستنشن مژه مدت زیادی دوام نیاورد. پس از درمان، یک آرایشگر حرفه‌ای مژه معمولاً دستورالعمل‌هایی را برای دستورالعمل‌های مراقبتی به شما می‌دهد تا آن را به خانه ببرید. این دستورالعمل حاوی مهمترین نکات مراقبتی برای اکستنشن مژه است.


در صورت التهاب چشم پس از اکستنشن مژه چه باید کرد؟

احتمالاً بدترین سناریو برای یک زن. تورم پلک ها یا ورم ملتحمه بعد از اکستنشن مژه. چه کاری می توانی انجام بدهید؟  

قبل از اینکه اکستنشن مژه انجام دهید، باید بدانید که آیا به موارد زیر واکنش آلرژیک دارید یا خیر:

نوار پزشکی : افرادی هستند که به چسب ها یا نوارهای پزشکی حساسیت دارند که اغلب برای بلند کردن مژه استفاده می شود. متأسفانه، بسیاری نمی دانند که چنین آلرژی هایی وجود دارد و حتی کمتر از آنها حساسیت به آنها دارند. علائم می تواند با اولین اکستنشن مژه یا حتی ماه ها یا سال ها بعد ظاهر شود. برای رد چنین خطری، آرایشگر نباید از نوارهای پزشکی یا گچی استفاده کند.

سیانواکریلات در چسب مژه : رایج ترین واکنش در اکستنشن مژه، سیانواکریلات موجود در چسب است. از قبل باید از نظر پزشکی مشخص شود که آیا پوست به آن حساسیت دارد یا خیر. آلرژی با چشم های قرمز، متورم و خارش خود را نشان می دهد. در طول درمان باید چشم بسته باشد. تنها زمانی که تمام اکستنشن مژه استفاده شده باشد و بخارات آن از بین رفته باشد، می توان چشم ها را باز کرد. این امر احتمال ایجاد واکنش های آلرژیک توسط بخارات را رد می کند.

چگونه می توان آلرژی به سیانواکریلات را رد کرد؟

تست پچ در اینجا می تواند بسیار مفید باشد. قبل از تصمیم گیری در مورد یک ست مژه جدید، بسیاری از استودیوهای واجد شرایط استفاده از چند مژه مصنوعی را پیشنهاد می کنند. اگر واکنش آلرژیک احساس نکردید، مجموعه در روز بعد آماده می شود.

اگر بعد از انجام اکستنشن مژه هیچ آزمایشی انجام نشد و قرمزی، خارش یا تورم پلک‌ها داشتید، آرایشگر باید فورا اکستنشن مژه را حذف کند و آن را از روی چشمان شما بردارد.

 


اگر به سیانواکریلات حساسیت دارید چه باید کرد؟

اگر از چنین حساسیتی رنج می برید، متاسفانه هیچ جایگزینی برای اکستنشن مژه وجود ندارد. تنها گزینه لیفت مژه است. در لیفت مژه از هیچ چسبی استفاده نمی شود و مژه ها همچنان بیشترین نوسان را دارند.


فشار روی چشم بعد از اکستنشن مژه؟

آیا بعد از اکستنشن روی چشم خود احساس فشار می کنید؟ اگر فشار بهبود نیافت یا بهبود نیافت، بهتر است با آرایشگر تماس بگیرید و دوباره اکستنشن مژه را بردارید. ممکن است مژه ها خیلی نزدیک به چشم چسبیده باشند یا اصلا نتوانید آنها را تحمل کنید.


رگهای قرمز در چشم پس از کاشت مژه چه باید کرد؟

خانم ها اغلب پس از بلند شدن مژه از رگ های قرمز چشم (چشم های قرمز) رنج می برند. این معمولا زمانی اتفاق می افتد که آرایشگر مژه را به طور حرفه ای از پد چشم استفاده نمی کند. یا اتاق اکستنشن تهویه ضعیفی داشت و بخار مستقیماً در اطراف چشم بود. تنها زمانی می توان چشم را باز کرد که همه بخارات با پنکه از بین بروند.


اکستنشن مژه چشم های آبکی

اکستنشن مژه ناقص نیز می تواند باعث آبریزش چشم شود. این به احتمال زیاد به دلیل دود چسب است. مانند سیاهرگ های قرمز شده، چشم را فقط زمانی باید باز کرد که بخاری در اطراف چشم وجود نداشته باشد. پد چشم همیشه باید قبل از استفاده به صورت حرفه ای وصل شود.


پماد حساسیت اکستنشن مژه؟

آیا چشمان شما بعد از اکستنشن مژه بسیار حساس است؟ برای جلوگیری از تحریک، اکستنشن مژه تازه ساخته شده را می توان با یک فوم پاک کننده شستشو داد. این کار از تحریک و آلرژی جلوگیری می کند و بخار را از بین می برد. این روش فقط برای چشم های خیلی تحریک شده باید استفاده شود. به عنوان یک قاعده، حداقل تا 24 ساعت پس از استفاده، آب نباید به اکستنشن وارد شود. اگر آلرژی دارید نیازی به پماد ندارید.


حساسیت به اکستنشن مژه پد چشم

زنان اغلب به دلیل پدهای چشمی از آلرژی رنج می برند. این امر توسط نوار پزشکی ایجاد می شود و به شکل تورم در اطراف کل ناحیه چشم ظاهر می شود. در این حالت خاص، پدهای چشمی بدون ژل یا پدهای سیلیکونی بدون تثبیت اضافی با نوارهای طبی توصیه می شود. این امر واکنش آلرژیک به نوارهای پزشکی را رد می کند.


التهاب پلک اکستنشن مژه

اگر اکستنشن مژه بیش از حد سنگین و اغلب بیش از حد زیاد اعمال شود یا به هم چسبیده شود، خطر التهاب لبه پلک (بلفاریت) وجود دارد. با اکستنشن مژه، مراقبت برای جلوگیری از التهاب لبه پلک بسیار مهم است. مژه ها باید به طور روزانه تمیز و مسواک شوند. این تنها راه برای جلوگیری از بلفاریت است.


تورم پلک بعد از اکستنشن مژه چه کنیم؟

آیا پس از اکستنشن مژه پلک های متورم یا چشم تحریک شده دارید؟ این نه تنها دردناک به نظر می رسد، بلکه درد زیادی نیز دارد. به عنوان یک قاعده، تورم پلک ها به دلیل چسب مژه و عدم تحمل مواد تشکیل دهنده است. سپس اکستنشن مژه باید فوراً برداشته شود.


مهمترین چیز در مورد اکستنشن مژه، مژه کار شما است. برای جلوگیری از آسیب رساندن به سلامتی و آگاهی از تمام اطلاعات مهم قبل و بعد از اکستنشن مژه، همیشه باید توسط یک متخصص انجام شود.

برای جلوگیری از بروز بسیاری از حساسیت ها در اکستنشن مژه ، ما چسب اکستنشن مژه دلوکس را به شما پیشنهاد می کنیم.
چسب اکستنشن مژه دلوکس برای چشم های حساس طراحی شده و از این بابت خیال شما را راحت می نماید.

پاسخ به سوالات متداول ریزش بلافاصله بعد از اکستنشن مژه

در این مطلب سعی نموده ایم به تمامی سوالات متداول شما در مورد ریزش مژه پاسخ دهیم . با ما همراه باشید تا به پاسخ تک تم سوالات خود دست پیدا کنید . 
خواندن این مطلب به تمامی مشتریان اکستنشن مژه و اکستنشن کاران توصیه می شود . 

ریزش طبیعی مژه ، مژه های ما به طور طبیعی می ریزند. از آنجایی که اکستنشن مژه به مژه‌های طبیعی شما متصل می‌شود، طبیعی است که اکستنشن مژه‌ها به دلیل جایگزینی مژه‌های طبیعی، از بین بروند 

روغن تنها عنصری است که دشمن اکستنشن مژه است و باید از آن جلوگیری کرد . روغن‌ها چه روغن‌های طبیعی تولید شده توسط بدن باشند و چه مواد تشکیل دهنده محصولاتی که روی صورت استفاده می‌شوند، روغن‌ها احتباس اکستنشن‌های مژه را کاهش داده و باعث ریزش زودرس آن‌ها می‌شوند.

این اغلب مشتریان جدیدتر را تحت فشار قرار می دهد، زیرا آنها پس از روز اول یک اکستنشن طولانی و زیبا را در سینک یا روی بالش می بینند – اما نگران نباشید، این کاملا طبیعی است. 
اکستنشن مژه هیچ آسیبی به مژه‌های طبیعی شما وارد نمی‌کند تا زمانی که برای استفاده از آن به یک متخصص مراجعه کنید و از اقدامات احتیاطی مناسب استفاده کنید . هیچ نگرانی در مورد اکستنشن مژه که باعث ریزش مژه های شما می شود وجود ندارد.

اکستنشن مژه شما فقط یک هفته دوام می آورد!

این اغلب زمانی اتفاق می افتد که اکستنشن مژه به اندازه کافی اعمال نشده باشد. اگر فکر می‌کنید ارزان‌ترین تکنسین را پیدا کرده‌اید، به احتمال زیاد آنها زمان کافی را در طول ملاقات صرف نمی‌کنند تا اثر مژه‌ای ماندگار و کامل داشته باشند.

راه هایی برای ماندگاری بیشتر اکستنشن مژه

 1. آنها را خشک نگه دارید. برای اینکه مژه های شما بهترین چسب ممکن را داشته باشند، باید از خیس شدن آنها در 12 تا 24 ساعت اول جلوگیری کنید.
 2. به پشت بخوابید.
 3. آنها را تمیز و برس بزنید.
 4. ملایم بودن کلید اصلی است.
 5. از سیلانت مژه استفاده کنید.
 6. از ریمل ضد آب خودداری کنید.
این فرآیند بدون وقفه است و افراد روزانه بین 1 تا 5 مژه طبیعی می ریزند . این بدان معنی است که شما می توانید 1 تا 5 اکستنشن مژه را در روز از دست بدهید. این کاملا طبیعی است و با یا بدون اکستنشن مژه قابل انتظار است.

اساساً آب باعث شکننده شدن و شکستن پیوند مژه می شود . پس از دوره 48 ساعته، شما می توانید دوباره دوش بگیرید. این یک افسانه است که هرگز نباید اکستنشن مژه خود را با داشتن یک ست جدید خیس کنید.
نصب اکستنشن مژه حدود 2 ساعت طول می کشد، اما زمان خشک شدن کامل بین 24 تا 48 ساعت طول می کشد . در اینجا چند نکته برای 48 ساعت اول وجود دارد: از مرطوب کردن مژه های جدید خود با آب، کرم، پاک کننده یا هر نوع محصول دیگری در 24 ساعت اولیه خودداری کنید.

اکستنشن مژه من خیلی بند است چه کار کنم

اکستنشن مژه می‌تواند استایل شما را با نشان دادن ریمل مژه یا ریمل مصنوعی در زمانی که اصلا آرایش ندارید، افزایش دهد. با این حال، این احتمال وجود دارد که مژه های خیلی بلند داشته باشید که می تواند باعث آزار یا تحریک شود. هرگز نباید سعی کنید اکستنشن مژه های خود را در حالی که روی چشم شما هستند کوتاه کنید، زیرا ممکن است مژه های خود را بتراشید و برای همیشه به آنها آسیب بزنید. اگر اکستنشن مژه‌های شما خیلی بلند است و می‌خواهید آن‌ها را درست کنید، سعی کنید در قرار بعدی‌تان طول دیگری بخواهید یا اکستنشن مژه‌تان را در خانه بردارید.

 

 

با مژه کار خود مشورت کنید

 

از مژه کار  خود بخواهید که مژه های شما را عوض کند. اگر بلافاصله پس از نصب تکنسین متوجه شدید که مژه های شما خیلی بلند شده اند، از تکنسین خود بخواهید که طول مژه های شما را تغییر دهد. آنها ممکن است مجبور شوند شما را برای یک قرار جداگانه برنامه ریزی کنند، زیرا نصب اکستنشن مژه چند ساعت طول می کشد.

 • اگر مژه هایتان آنطور که می خواستید نیست، درخواست تغییر را به مژه کار خود بدهید.

مژه های کوتاه تری بگذارید

 

در قرار بعدی خود مژه های کوتاه تری بکارید و از افکت های شبیه به کلاسیک استفاده نمایید . اگر متوجه شدید که اکستنشن مژه‌هایتان خیلی بلند است، در نوبت بعدی که می‌روید، مژه‌های کوتاه‌تر را درخواست کنید. مطمئن شوید که به مژه کار خود بگویید که مژه هایی که دفعه قبل نصب کرده اند برای شما مناسب نمی باشد.

 

حتما سایز مورد نظر خود را به مژه کار بگویید. اگر درخواست مژه های کوتاه تری دارید، تکنسین شما ممکن است فقط یک سایز کوتاهتر کند، که ممکن است آن چیزی نباشد که شما می خواهید. تصاویر را نشان دهید و دقیقا نشان دهید که چه سبکی را می خواهید . 

 

 

کلا دوسش ندارم 

 

از تکنسین خود بخواهید اکستنشن مژه شما را بردارد. اگر واقعاً از ظاهر مژه‌هایتان خوشتان نمی‌آید و فقط می‌خواهید آنها را بردارید، به سالنی که مژه‌ها در آن نصب شده‌اند برگردید و از مژه کار خود درخواست کنید که آن‌ها را بردارید. آنها معمولاً می توانند این کار را به سرعت انجام دهند و حتی ممکن است بتوانند شما را بدون قرار ملاقات مناسب کنند

 

ریموو کردن مژه در خانه 

 

صورت خود را بخار دهید و مژه های خود را با روغن زیتون پاک کنید. 2 فنجان (470 میلی لیتر) آب را بجوشانید و صورت خود را به مدت 30 ثانیه روی آن نگه دارید. یک تکه پنبه را با روغن زیتون خیس کنید و به آرامی مژه های خود را بکشید تا اکستنشن هایتان جدا شوند.

 • اکستنشن مژه قابل استفاده مجدد نیست، بنابراین برای نصب مژه جدید باید هزینه کاشت مجدد بپردازید.
 • ریموو کردن مژه در خانهکار خوبی نیست، زیرا ممکن است به طور تصادفی مژه های واقعی خود را بکشید. اگر می‌توانید صبر کنید، به سراغ مژه کار خود بروید که مژه‌ها را نصب کرده است تا آنها را بردارند.

 

برای برداشتن اکستنشن مژه از ریموور چسب مژه استفاده کنید. پاک کننده چسب مژه را از فروشگاه زیبایی محلی خود خریداری کنید و یک توپ پنبه ای را با آن پاک کنید. پنبه را روی چشم بسته خود با حرکات دایره ای بمالید تا اکستنشن مژه ها از بین بروند.

 • اگر در برداشتن اکستنشن ها مشکل دارید، از پنس اکستنشن مژه استفاده کنید تا به آرامی آنها را بکشید تا زمانی که جدا شوند.

 

 

مژه های خود را در روغن نارگیل آغشته کنید، سپس به آرامی آنها را بکشید. مژه های خود را با روغن نارگیل اشباع کنید و اجازه دهید 10 دقیقه خیس بخورند. از یک پنس اکستنشن مژه استفاده کنید تا به آرامی تک تک اکستنشن های مژه خود را یکی یکی بکشید تا زمانی که جدا شوند

نحوه دوش گرفتن با اکستنشن مژه

اگر به دنبال اکستنشن مژه هستید اما نگران خراب شدن آن در حمام هستید، حداقل 2 روز پس از استفاده از اکستنشن از حمام دوری کنید، صورت خود را در سینک بشویید و از پاک کننده ها و پاک کننده های روغنی استفاده نکنید. تا اکستنشن مژه شما برای مدت طولانی تری زیبا به نظر برسد.

از دوش گرفتن خودداری کنید

تا 48 ساعت پس از استفاده از اکستنشن از دوش گرفتن خودداری کنید.  در روش اکستنشن مژه از چسب مخصوص برای چسباندن به پلک های شما استفاده می کند. خشک شدن کامل این چسب 2 روز طول می کشد. در 48 ساعت اول پس از پوشیدن اکستنشن های خود به هیچ وجه دوش نگیرید یا خیس نشوید.

 • مژه کار  شما دقیقاً به شما می گوید که چه مدت باید در طول قرار خود از دوش گرفتن خودداری کنید.

دمای آب را متوسط نگهدارید

دوش آب را طوری تنظیم کنید تا دمای آب بالا نرود و بخار زیادی ایجاد نشود. بخار می تواند پیوند بین چسب و پلک شما را شل کند. اگر به دوش گرفتن بسیار داغ و بخار عادت دارید، دمای آن را خنک کنید تا چسب اکستنشن خود را هر روز ضعیف نکند. فن حمام خود را روشن کنید تا بخار سریعتر از حمام خارج شود.

 • همچنین هنگام استفاده از اکستنشن مژه باید از رفتن به سونا یا سونا بخار خودداری کنید.

صورت خود را در سینک بشورید

صورت خود را به جای حمام در سینک بشویید. فشار سر دوش شما برای اکستنشن مژه بسیار شدید است. در عوض، صورت خود را در سینک بشویید. صورت خود را با پاشیدن آب به صورت خود با دستان خود خیس کنید. پاک کننده را از روی صورت خود بشویید در حالی که از مژه های خود دوری کنید

از قرار دادن حوله به طور مستقیم خودداری کنید

به بالا و زیر مژه ها ضربه بزنید تا خشک شوند. هنگامی که صورت خود را خشک می کنید، از قرار دادن حوله به طور مستقیم روی مژه های خود خودداری کنید. این می تواند برنامه های افزودنی شما را از بین ببرد. در عوض، حوله را در بالا و زیر چشمان خود بکشید تا ناحیه خشک شود. قبل از هر گونه آرایشی اجازه دهید مژه هایتان در هوا خشک شوند.

اگر نیاز به مرطوب کردن صورت خود دارید، از قرار دادن آن بر روی پلک یا زیر چشم خودداری کنید. روغن موجود در مرطوب کننده می تواند چسب اکستنشن مژه را از بین ببرد.

استفاده از فوم شست و شوی مناسب 

از شستن صورت خود با پاک کننده های روغنی خودداری کنید. هر نوع روغنی باعث از بین رفتن چسب اکستنشن مژه شما می شود. در عوض، پاک کننده های بدون روغن را برای شستن صورت خود انتخاب کنید. پاک کننده های بدون روغن اغلب برای پوست های مستعد آکنه به بازار عرضه می شوند، زیرا به اندازه پاک کننده های روغنی منافذ شما را مسدود نمی کنند.

 • می توانید پاک کننده های بدون روغن را در اکثر فروشگاه های لوازم آرایشی خریداری کنید

استفاده از پدهای پنبه ای 

پاک کننده ها را روی یک پد پنبه ای قرار دهید تا مزاحم اکستنشن شما نشود. به جای استفاده از دستمال شستشو برای استفاده از پاک کننده های صورت، از پدهای کوچک پنبه ای برای استفاده از پاک کننده خود هنگام شستشوی صورت خود استفاده کنید. هنگام شستشوی دور چشم احتیاط کنید. تا جایی که می توانید از پاک کننده ها برای چشم های واقعی خود استفاده نکنید

استفاده از شامپو مژه

آرایش چشم خود را با پاک کننده آرایش بدون روغن پاک کنید. اگر زیاد آرایش می کنید، از پاک کننده های روغنی استفاده نکنید. در عوض، یک پاک کننده آرایش بدون چربی بخرید تا پیوند بین اکستنشن مژه و پلک شما حفظ شود. می‌توانید پاک‌کننده‌های آرایش بدون چربی همانند فوم شست و شو استفاده نمایید.

چگونه فر مژه خود را تمیز کنیم

احتمالاً می‌دانید که تمیز کردن برس و اسفنج‌های آرایشی چقدر مهم است، اما گاهی اوقات به راحتی می‌توان از نیاز به ابزارهای تمیزکننده مانند فر مژه چشم پوشی کرد. حتی سطوح فلزی روی فر مژه شما می تواند حاوی باکتری باشد که به طور بالقوه می تواند منجر به عفونت چشم شود، به خصوص اگر فر مژه خود را با شخص دیگری به اشتراک بگذارید. خوشبختانه، تمیز کردن فر مژه بسیار آسان است! بیگودی را هر 2 هفته یکبار ضد عفونی کنید و بعد از هر بار استفاده آن را پاک کنید تا تمیز بماند.

ضد عفونی کردن با الکل و ..

یک گلوله پنبه را به الکل آغشته کنید. بهترین راه برای ضدعفونی ابزارهای زیبایی با سطح فلزی، ایزوپروپیل الکل 70٪ است که می توانید آن را در هر داروخانه، فروشگاه دلار یا سوپرمارکتی پیدا کنید. یک گوله پنبه را با الکل مالشی اشباع کنید، سپس آن را به آرامی فشار دهید تا اضافی آن پاک شود.

 • اگر توپ پنبه ای ندارید، به جای آن از یک پد پنبه ای، حوله کاغذی یا پارچه شستشو استفاده کنید.
 • از استفاده از دستمال کاغذی خودداری کنید، زیرا استحکام کمتری دارد و ممکن است در حین تمیز کردن از هم بپاشد.

بیگودی را با پنبه تمیز کنید

بیگودی را با پنبه پاک کنید. از توپ پنبه ای برای پوشاندن تمام سطوح فر مژه، از جمله تمام فلز، دسته ها و پد لاستیکی در داخل استفاده کنید. همانطور که در حال تمیز کردن بیگودی هستید، توپ پنبه را بچرخانید تا همیشه از یک سطح تمیز استفاده کنید. اگر نیاز دارید، به یک توپ پنبه دوم بروید.

 • توپ پنبه را به سمت لولاها و مفاصل بیگودی فشار دهید تا مطمئن شوید که هیچ نقطه‌ای را که می‌تواند در آن باکتری‌ها پنهان شده است را از دست ندهید.

سپس با آب بشویید 

الکل را با آب جاری خنک بشویید. اگرچه الکل به خودی خود خشک می شود و هیچ اثری باقی نمی گذارد، اما می تواند نوار لاستیکی روی مژه را خشک کند. برای جلوگیری از این امر، بعد از اینکه بیگودی را با الکل پاک کردید، به خصوص در اطراف پد، قسمت بالای بیگودی را کاملاً زیر آب جاری بشویید.

 • از ورود آب به اتصالات فلزی روی بیگودی خودداری کنید، زیرا ممکن است باعث زنگ زدگی آنها شود.

سپس با حوله خشک نمایید

فر مژه را با یک حوله نرم و تمیز خشک کنید. هنگامی که الکل را از روی بیگودی شستید، به آرامی آن را با حوله بکشید تا کاملا خشک شود. هنگامی که بیگودی را خشک می کنید، آن را در جهات مختلف بچرخانید و سعی کنید هر گونه آبی را که ممکن است وارد مفاصل شده باشد، خارج کنید.

 • اجازه دادن به مژه فلزی برای خشک شدن در هوا می تواند باعث زنگ زدگی آن شود.
 • سعی کنید از یک حوله صورت، یک دستمال شستشو یا حوله کاغذی برای خشک کردن بیگودی استفاده کنید.

از یک سشوار کمک بگیرید

با استفاده از یک سشوار و یک پارچه نرم  کرک ها را بردارید. اگر روی فر کننده مژه شما باقی مانده آرایش یا ماده چسبنده دیگری وجود دارد، الکل به تنهایی برای پاک کردن آن کافی نیست. در این صورت بیگودی را از دسته ها گرفته و با سشوار خود آن را برای حدود 30 ثانیه گرم کنید. سپس، زمانی که گنک شروع به نرم شدن کرد، آن را با یک پارچه نرم یا حتی یک تکه پنبه دیگر آغشته به الکل پاک کنید.

 • این تجمع می تواند باعث رشد باکتری ها شود، بنابراین حذف آن مهم است.

از خلال دندان استفاده کنید 

از انتهای نوک تیز چوب برای وارد شدن به شکاف ها استفاده کنید. اگر داخل شکاف های محکم فر مژه گیر کرده است، یک چوب کوتیکول چوب پرتقال بردارید و یک تکه پنبه را از یک سواب پنبه دور انتهای نوک تیز آن بپیچید. سپس پنبه را به مقدار کمی روغن مانند روغن زیتون یا نارگیل آغشته کنید. انتهای نوک تیز چوب کوتیکول را در نواحی تیره فر کننده مژه قرار دهید و آن را دور آن بچرخانید تا آنها را تمیز کنید.

 • در صورت نیاز با یک چوب کوتیکول جدید تکرار کنید تا سایر نقاط بدخیم را تمیز کنید.

قبل از اکستنشن مژه انقدر ریزش نداشتم دلیل این مشکل چیست ؟

قبل از اینکه اکستنشن مژه انجام دهم مژه های من هرگز به این اندازه ریزش نداشتند چرا مژه هام انقدر میریزه ؟

رشد و ریزش طبیعی مژه ها در یک چرخه اتفاق می افتند. ما هرگز بدون مو نمی مانیم، و هرگز متوجه نمی شویم که در حال ریزش مو هستیم. فقط وقتی که اکستنشن مژه‌های بلند، روی مژه‌های طبیعی میذارید، زمانی که چند تا از آن‌ها می‌ریزند، بیشتر به چشم می‌آید!

روزانه چند مژه می ریزد؟

به طور متوسط ​​هر روز حدود پنج مژه طبیعی می ریزیم . در یک هفته، به 35 مژه می رسد. (این حدود 20٪ از اکستنشن مژه است). این ریزش مژه طبیعی و سالم در نظر گرفته می شود.
مژه ها یک چرخه رشد و انتقال را پشت سر می گذارند، سپس استراحت می کنند و تکرار می کنند.

فاز رشد اولیه

این مرحله ای است که رشد مژه ها از پوست شروع می شود . شما به سختی می توانید این مرحله از مژه ها را ببینید. مژه ها ضعیف و فاقد قدرت هستند. در مرحله رشد اولیه باید از چسباندن مژه های مصنوعی روی مژه های طبیعی خودداری شود. اضافه کردن وزن یا استرس روی این مژه های کوچک می تواند چرخه رشد مژه را در آینده سرکوب کند.

 

مرحله رشد (80-95 درصد مژه ها)

 

در این مرحله مژه ها پس از عبور از سطح پوست ضخیم تر و بلندتر می شوند. مژه ها در این مرحله مقداری انعطاف پذیری و استحکام را نشان می دهند که می‌توانید اکستنشن مژه را انجام دهید اما از آنجایی که آنها به طور فعال و به سرعت رشد می کنند، در عرض دو تا سه هفته منجر به نامرتبی مژه ها میشوند.

مرحله رشد کامل (1-5 درصد مژه ها)

 

این مرحله ای است که رشد مژه ها متوقف می شود. این مرحله مناسب برای چسباندن اکستنشن مژه است.

 

مرحله استراحت (10 درصد مژه ها)

 

این مرحله ای است که در آن مژه به چرخه زندگی خود پایان می دهد و برای رشد مژه جدید آماده می شود. از چسباندن مژه های مصنوعی به مژه ها باید خودداری کرد زیرا ماندگاری زیادی ندارند که منجر به ریزش سریع مژه های اکستنشن می شود.

در برخی از زمان‌های سال، مژه‌های مشتریان شما ممکن است با افزایش ریزش مواجه شوند، مخصوصاً در ماه‌های پایانی پاییز . این پدیده رایج به عنوان ریزش فصلی شناخته می شود .

سخت کوشی مشتری در مورد بهداشت شخصی و مراقبت های بعد از مژه بر حفظ اکستنشن تأثیر می گذارد. در حالی که نمی توانید رفتار مشتریان خود را در خارج از سالن کنترل کنید، اما باید تاکید کنید که مراقبت های بعد از اکستنشن مشتری، مانند پاکسازی مژه ها برای جلوگیری از ریزش فصلی مژه ها بسیار مهم است. تمیز کردن صحیح و منظم مژه ها با یک شوینده مژه می تواند از آلوده شدن، مسدود شدن و عفونی شدن منافذ موجود در خط مژه جلوگیری کند.

اکستنشن مژه برای افرادی که آلرژی دارند

چگونه می توان از بروز حساسیت های افرادی که نسبت به لوازم اکستنشن مژه حساسیت دارند جلوگیری نمود . با ما همراه باشید تا به بررسی این موضوع بپردازیم .

حساسیت به چسب اکستنشن مژه چیست؟

آلرژی واکنش بدن ما به ماده ای است که آن را به عنوان مهاجم مضر (مانند گرده، بادام زمینی و غیره) به نام  آلرژن می بیند . اینکه چرا بدن برخی افراد به برخی آلرژن ها واکنش نشان می دهد متاسفانه ناشناخته است.

هنگامی که بدن فردی شروع به واکنش در برابر برخی آلرژن ها می کند، بدن انسان مبارزاتی به نام «آنتی بادی» برای مبارزه با این آلرژن ها تولید می کند.

هرچه بدن شما بیشتر در معرض یک آلرژن قرار گیرد، بدن شما حتی سخت‌تر با این آلرژن مبارزه می‌کند. بنابراین، قرار گرفتن در معرض بیشتر، واکنش آلرژیک شدیدتر می تواند رخ دهد.

تفاوت بین مشتری حساس و مراجعه کننده ای که به سیانواکریلات حساسیت دارد چیست؟

علائم حساسیت به چسب مژه و حساسیت به چسب مژه ممکن است مشابه به نظر برسند و تمایز بین این دو را دشوار می کند .

در حالی که مراجعه کنندگان حساس کسانی هستند که توسط سیانواکریلات تحریک می شوند و علائمی مانند احتقان / پارگی / آبریزش بینی و … دارند که این علائم در عرض 24 ساعت ناپدید می شوند.

از سوی دیگر، مشتریان آلرژیک کسانی هستند که چشم‌های متورم و درد دارند و نسبت به مواد تشکیل دهنده چسب واکنش‌های آلرژیک دارند. حتی اگر به چسب مژه حساسیت نداشته باشید، مواردی وجود دارد که در صورت داشتن ایمنی پایین به دلیل خستگی یا درد، واکنش های آلرژیک ایجاد می شود. بنابراین، غیرمعمول نیست که فردی به طور ناگهانی به چسب مژه حساسیت پیدا کند، حتی اگر قبلاً حساسیت نداشته باشد .

 

علت حساسیت چسب اکستنشن مژه چیست؟

در بیشتر موارد، سیانواکریلات (جزء اصلی چسب مژه) به عنوان ماده ای شناخته می شود که باعث ایجاد حساسیت چسب می شود .

احتمالاً یاد گرفته اید که چسب اکستنشن مژه با واکنش خود به رطوبت درمان می شود (به طور خاص، سیانواکریلات این کار را انجام می دهد). بنابراین،  ماهیت سیانواکریلات این است که خود را به هر رطوبتی که می‌تواند پیدا کند متصل می‌کند.

و مرطوب ترین قسمت صورت ما کجاست؟ چشم ها و سوراخ های بینی. به همین دلیل است که حساسیت به چسب از این مکان ها با علائمی مانند آبریزش چشم و آبریزش بینی شروع می شود.

واقعیت تاسف بار این است که اگر فردی به سیانوآکریلات حساسیت داشته باشد، به همین دلیل است. هیچ تفاوتی با حساسیت به گرده، بادام زمینی یا گرد و غبار ندارد.

اگر مشتری شما فقط در فصول معمول آلرژی مانند بهار یا پاییز حساس است، توصیه می شود در چنین فصولی اکستنشن ها را بردارید. گاهی اوقات برای بدن دشوار است که تفاوت بین چسب مژه و سایر مواد حساسیت زا مانند گرده و گرد و غبار را حدس بزند. هنگامی که بدن آنتی بادی تولید می کند، مشتری برای همیشه آلرژی خواهد داشت. اگر مشتری تحت استرس باشد، همین اتفاق ممکن است رخ دهد که باعث می‌شود موهای بیشتری نسبت به معمول وارد فاز «تلوژن» یا «استراحت» چرخه رشد مو شوند، که می‌تواند باعث ریزش موها همراه با اکستنشن شود.

علائم حساسیت به چسب اکستنشن مژه چیست؟

علائم حساسیت به چسب ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد، اما در اینجا رایج ترین علائم آلرژی به چسب مژه وجود دارد:

 • چشم های خسیس و آبریزش
 • آبریزش بینی، بینی مسدود شده است
 • گلو درد
 • سردرد
 • تورم، خارش پلک ها

  نحوه درمان حساسیت به چسب مژه

  وقتی چنین وضعیت ناگواری پیش می آید، همیشه به یاد داشته باشید که شما پزشک نیستید و بهترین توصیه ای که می توانید بکنید این است که مراجعان را به متخصصان پزشکی هدایت کنید.

  در صورت علائم شدید که بیش از 24 ساعت ادامه دارد، باید به مراقبت های فوری مراجعه کنند. به عنوان متخصصان دارای مجوز، ما فقط می‌توانیم در مشاوره نحوه درمان ناراحتی‌ها و واکنش‌های خفیف کمک کنیم.

  نحوه درمان علائم خفیف حساسیت اکستنشن مژه

  • کمپرس سرد : یک کمپرس سرد قرار دهید. این یک درمان نیست، بلکه بیشتر شبیه یک چسب زخم است که ناراحتی را کاهش می دهد.
  • حذف اکستنشن مژه : برداشتن فورا اکستنشن مژه بهترین راه حل است. در چنین شرایطی، خود را در دسترس آنها قرار دهید تا در اسرع وقت برای حذف رایگان وارد شوند.
   • زمان پر شدن را کوتاه کنید: به جای پرکردن مژه هر دو تا سه هفته، کاهش زمان پر شدن مژه به هر هفته احتمال حساسیت و واکنش را کاهش می دهد.
   • مژه ها را باد بزنید: مواد شیمیایی موجود در چسب اکستنشن مژه که باعث حساسیت و واکنش می شوند، پس از خشک شدن چسب از بین می روند. برای مشتریان حساس، استفاده از پنکه در طول قرار ملاقات ممکن است ایده خوبی باشد.

   آیا حساسیت به چسب اکستنشن مژه خطرناک است؟

   در حالی که درصد کمی از مشتریان به چسب اکستنشن مژه واکنش آلرژیک نشان می دهند، این حساسیت به خودی خود خطرناک نیست. پس از برداشتن اکستنشن مژه، علائم ناپدید می شوند.

   با این حال، در صورت استفاده از اکستنشن مژه حتی پس از مدتی، آلرژی ممکن است دوباره رخ دهد. (بدن از آلرژی پس از ایجاد خاطره نگه می دارد)

   توجه داشته باشید که این فقط به مشتریان محدود نمی شود، بلکه ممکن است برای شلاق کاران نیز اتفاق بیفتد که دائماً در معرض دود چسب اکستنشن هستند. هنرمندان مژه می توانند با استنشاق دود قوی چسب مژه برای مدت زمان طولانی، حساسیت به چسب ایجاد کنند.

    

   اگر مشتری بعد از مدتی اکستنشن مژه مجددا اکستنشن مژه انجام بدهد

   بهتر است اسن کار را انجام ندهید! متأسفانه هنگامی که بدن یک آنتی بادی علیه یک آلرژن ایجاد می کند، از بین نمی رود. مشتری شما احتمالاً دفعه بعد واکنش شدیدتری به چسب اکستنشن مژه نشان خواهد داد .

   حتی اگر مشتری شما واقعاً آنها را بخواهد، ارزش آن را نخواهد داشت.

   چگونه از حساسیت چسب اکستنشن مژه جلوگیری کنیم؟

   برای جلوگیری از ایجاد حساسیت به چسب، قرار دادن یک شیشه باز  ژل ضد حساسیت  بسیار موثر است. ژل ضد آلرژی ، بخار (و سیانواکریلات) این شیشه ژله مانند را قبل از رسیدن به چشم و سوراخ بینی جذب می کند.

چسب های حساس اکستنشن مژه را ذخیره کنید

چسب های حساس اکستنشن مژه حاوی مقدار بسیار کمتری سیانواکریلات نسبت به چسب های معمولی مژه هستند. آنها ممکن است سریع ترین چسب های خشک شونده یا طولانی ترین چسب های نگهدارنده نباشند، اما برای مشتریانی هستند که چشم های حساس یا سیستم ایمنی دارند.

خرید ژل ضد آلرژی برای جلوگیری از قرمز شدن چشم ها

چک لیست روزانه داشته باشید 

کارهایی وجود دارد که می توانید به عنوان تکنسین مژه انجام دهید تا خطر احتمالی تحریک و آلرژی را کاهش دهید. در اینجا چند پیشنهاد در مورد چند کار وجود دارد که می توانید انجام دهید:

 • همیشه قبل از درمان مشتری جدید یک پچ تست انجام دهید.
 • یک سیستم تهویه مطمئن در اتاق مژه خود داشته باشید و اتاق مژه خود را تمیز و ابزار خود را تمیز نگه دارید.
 • محصولات و مواد تشکیل دهنده چسب مژه خود را بشناسید .
 • فقط از چسب های مژه تازه استفاده کنید. چسب هایی که عمر مفید خود را سپری کرده اند دور بریزید .
 • هرچه بیشتر در مورد مشتری خود بدانید، بیشتر می توانید خطرات احتمالی را کاهش دهید.  درباره تجربیات قبلی اکستنشن مژه و شرایط فعلی سلامتی آنها سؤال بپرسید.
 • برای مشتریان با حساسیت چسب از چسب حساس استفاده کنید.
 • ژل ضد حساسیت را کنار محل   کار قرار دهید.