استفاده از پایه نازک در فن سازی اکستنشن مژه بهتر است یا استفاده از فن ها پایه کلفت و حجیم . استفاده از فن مناسب می تواند کمک بسیار زیادی به شما در نحوه ارائه کار و هم چنین کم کردن درصد خطا در هنگام اکستنشن مژه برای شما به همراه داشته باشد . استفاده از فن یکی از مهم ترین زمینه های کار می باشد که حتما باید به آن توجه کرد . با ما همراه باشید تا به بررسی این عوامل بپردازیم .

مژه پایه نازک بهتر است یا مژه پایه پهن 

فن با پایه ی صاف را می توانید فقط از روی مژه یا زیر مژه طبیعی قرار دهیم یک فن با پایه صاف بیش از یک تار طبیعی را درگیر می کند چون سطح پهنی را شامل می شود . اما فن پایه صاف می تواند در امتداد خط مژه نمای تیره تری را ایجاد کند . در صورتی که مژه های شما یا مشتری اگر کم پشت و طبیعی باشند به پر تر شدن آن کمک می کند . در واقع خط مژه پرتری را شامل می شود .

نکته 

مژه با پایه نازک را می توانیم در هر جهتی از مژه طبیعی که می خواهید یعنی در تمام جهت ها از بالا پایین و چپ و راست اتصال دهید . چرا که میدان گردش بیش تری را در چشم شما ایفا می کند .

هم چنین شما برای اتصال بهتر و دوام بیش تر مژه های فرد باید با هر سبک از مژه یک مدل رفتار کنید .هم چنین اگر می خواهید که ظاهری تمیز تر و نظافت راحت تری داشته باشید پایه نازک خیلی تاثیر گذار می باشد .

ساخت فن باریک یا پهن 

اگر شما می خواهید یک فن باریک یا پهن یا یک پایه نازک یا صاف بسازید این کار را با فن سازی می توانید انجام دهید با تکنیک خودتان فن سازی را انجام دهید . اما درصورتی که می خواهید یک فن پایه نازک بسازید اما با یک فن پایه تخت مواجه می شوید یکی از دلایل این موضوع زود خشک شدن چسب و چسبیدن تارها مثل چوب به هم است . پس دقت مناسب را در انتخاب چسب مناسب به کار گیرید .

در پایان 

اکستنشن مژه دارای طرفداران بسیار زیادی است و خیلی از افراد هم تمایل به انجام دارند . استفاده از فن های باریک دست شما را بیش تر باز می گذارد برای زاویه دادن و ایجاد
افکت خط چشمی برای چشم شما می باشد . از نکات مثبا فن بازیک می توان به متراکم تر بودن و نزدیک تر کار کردن و هم چنین نظافت و استحمام راحت تر می باشد .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *