استایل M یا در واقع فر M که به تازگی طرفداران بسیاری پیدا کرده است و سبک و استایل بسیار عامه پسند و خاص در بین استایل ها و فرهای موجود در بین استایل های موجود می باشد . این فر دارای خمیدگی بسیار مناسبی می باشد و در واقع تاب بسیار خوبی به مژه های شما می دهد . استایل M دارای خمیدگی منحصر به فردی دارد که با فرهای دیگر
تفاوت زیادی می کند . در واقع این فر با ظرافت را زمانی حس می کنید که روی مژه های بلند و طبیعی ریمیل کشیده اید و تاب به تارهای مژه شما داده می شود .

تفاوت ظاهر فر M با L 

همان طور که در تصویر بالا می بینید ، در استایل M کشیدگی و لیفت مژه با زاویه ای بسیار کم و به مقدار خیلی خیلی ریز دارای خمیدگی به سمت بالا بوده و در استایل L همانند حرف L این خمیدگی به سمت بالا بدون زاویه می باشد و همانند استایل M دارای تاب نیست و خمیدگی را به همراه ندارد .

استایل M CRUL چیست 

پایه ی مژه ی M صاف است اما خیلی بلند نیست و در یک انحنای بسیار قوی و شیک بدون شکستگی
در نقطه ی فرورفتگی این اتصال تبدیل به یک خمیدگی بسیار ظریف می شود .
بر خلاف مژه های l یا l+ دارای یک شروع صاف خوب است و به دلیل خمیدگی زیاد اما نه بیش از حد
خمیده جلوه لیفت زیبایی را ایجاد می کند .

M-CRUL برای چه چشمی مناسب است 

یکی از دلایلی که مژه های M خیلی محبوب هستند این است که تطبیق پذیری آن ها برای مطابقت با با هر فرم چشمی است . به خصوص برای پلک های پف دار که می تواند پوشانده بشود و برای چشم های افتاده نیز به راحتی لیفت می شود و زاویه ی آن رو به بالا به صورت خمیده می باشد .

مژه های M می تواند حتی روی روی چشم های کوچک و یا حتی چشم های باریک تاثیر مناسبی بر روی بلند شدن آن داشته باشد . چشم های بسته حتی می توانند خطای دید و جلوه ی چشمان باز را ایجاد کنند . بنابراین چشم های شما بازتر و درشت تر به نظر رسیده و برای پنهتن کردن نقص های موجود مثل افتادگی یا هر چیز دیگری از این استایل استفاده نمایید .

کارکردن با استایل M به چه صورت می باشد 

کارکردن با استایل M خیلی آسان می باشد . البته این مورد به کیفیت مژه و چسپندگی نواری که اکستنشن شما درون آن انجام می شود دارد و هم چنین انتخاب پنس مناسب نیز موجب می شود سهولت و گرفتن تارهای مژه و کارکردن با آن ها آسان شود .

از مژه های M می توانید برای تمام استایل های سنجابی ، گربه ای عروسکی و .. استفاده نمایید و هیچ گونه محدودیتی برای شما ایجاد نمی کند .

نکته ای که باید در استایل M به آن دقت کنید جهت قرار دادن مژه ها بر روی مژه های طبیعی است . اگر می خواهید کارشما مرتب دیده شود مژه ها باید همه در یک جهت باشند و موازی یکدیگر قرار بگیرند تا استایل شما شکل مناسبی را به خود بگیرد .

اگر می خواهید یک اکستنشن با ظاهری پر و خط چشمی داشته باشد می توانید از فن های پر حجم و باریک استفاده کنید و پایه ی آن ها مقدار متوسطی را داشته باشد .

آیا استایل M را می توان با استایل های دیگر ترکیب نمود 

استایل M را می توانید با سایر استایل های استاندارد ترکیب کنید . استایلی که برای ترکیب با استایل M خیلی منحصر به فرد کار را جلوه می دهد استایل B و C می باشد . شما می توانید با استایل C در گوشه های داخلی چشم شروع کنید و انتهای کار را با استایل M تمام کنید .

نکته ای که باز هم به شما یادآوری می کنیم هنگام استفاده از استایل M به جهت و زوایای رویش مژه های طبیعی بسیار دقت  نمایید . اگر هم می خواهید که کل چشم را استایل M کار کنید بهتر است که با مژه های بلند تر در گوشه داخلی چشم شروع نمایید . اصلا هم نگران نمای کار نباشید به دلیل خمیدگی و خاصیت لیفتی که این استایل به همراه خود دارد اکستنشن مژه های کمی رو بلند کار کنید در حد 9 میلی متر تا افتاده به نظر نرسد .

در پایان 

استفاده از استایل های مختلف در کار موجب بالابردن سطح شما و هم چنین خلق مپ های جدید و بسیار کاربردی در کار اکستنشن مژه می شود . با دسترسی و کسب مهارت در استفاده از استایل ها بعد از مدتی شما صاحب یک سبک و استایل و خالق سبک های جدید و منحصر به فرد می شود .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *