قبل از اکستنشن مژه باید یک سری اطلاعات در مورد مراحل و خدمات اکستنشن مژه بدانید تا اکستشن خوبی را برای اولین بار انجام دهید . ما در این مطلب چیزهایی که حتما باید قبا از اکستنشن مژه انجام دهید تا منیجه مطلوبی حاصل شود را برایتان توضیح دهیم .

حتما این موارد را رعایت نمایید 

در قدم اول : ابتدا باید اطلاعاتی در مورد کیفیت و هم چننی متریالی که در مورد اکستنشن مژه استفاده و بکار می رود داشته باشید . به طور مثال اگستنشن مژه چه جنس هایی دارد و شما چه جنسی را به نسبت تراکم و حجمی که می خواهید استفاده کنید . به تدریج اکستنشن های الیاف مصنوعی دارای قیمت کم تر و وزن کم تری نسبت به مزه های ابریشمی و مژه های مینک مصنوعی داراست . گران ترین اکستنشن مژه مربوط به مژه های از جنس موی حیوانات می باشد و ارزان ترین مژه هم مربوط به مژه های مصنوعی می باشد .

پنس اکستنشن مژه

دومین مورد مهم 

دومین موردی که باید به آن دقت کنید ، هزینه ای است که میخواهید برای کار اکستنشن مزه خودتان هزینه کنید . اگر می خواهید اکستنشنی مناسب و هم چننی بدون حساسیت انجام دهید سمت اکستنشن های ارزان نروید .

در ایک اکستنشن خوب شما باید در ابتدا یک مژه کار حرفه ای را انتخاب کنید . در قدم بعدی باید موادی که بکار برده می شود مواد ارزان و مواد فیک و تقلبی نباشند .

استفاده از جنس ارزان و تقلبی بدون گواهینامه استاندارد نشانه این است که جنسی که برای  شما مورد استفاده قرارگرفته است تقلبی بوده . تقلبی بودن یک جنس موجب خراب شدن و افزایش هزینه های درمان برای چشمان شما می شود .

به طور مثال اگر مژه ها استریل شده نباشد مطمنا دچار آسیب به چشمان ما می شود . چشم عضو فوق العاده حساسی به باکتری ها می باشد و در برابر کم ترین آسیبی حساس بوده و واکنش نشان می دهد .

مورد مهم : یکی از محصولاتی که خیلی مهم می باشد و موجب بروز حساسیت در چشمان شما می شود ، چسب اکستنشن مژه مرغوب می باشد .
چسب اکستنشن مژه است که نتیجه کار مژه کار را تعیین می کند . استفاده از چسب های تقلبی و ارزان متلقا توصیه نمی شود . 

مدت زمان و دقت مژه کار 

منظور از مدت زمان و دقت مژه کار این است که باید فردی که برای شما اکستنشن انجام می دهد باید مهارت لازم را برای انجام اکستنشن داشته باشد .

کم بودن مهارت فرد موجب می شود سرعت کار پایین بیاید و هم چنین بالا رفتن زمان کار موجب بالارفتن زمان کار و در نتیجه این نشانه کم بودن مهارت مژه کار است . هرچچه قدر فرد مهارت کم تری داشته باشد
درصد خطا هم بالا می رود . این موارد است که خطر ساز است و در صورتی که شما هم فرد مناسبی را برای انجام این کار انتخاب نمایید و هم کیفیت مواد بکار رفته بالا باد در این صورت هیچ خطری برای شما ایجاد نمی شود .

نتیجه گیری 

با رعایت کیفیت و انتخاب فردی مناسب برای اکستنشن مژه تان هیچ خطری شما را تهدید نمی کند . گول افرادی که با قیمت پایین اکستنشن مژه انجام می دهند را نخورید . در قدم اول برند خوب را برای انتخاب اکستنشن مژه خود انتخاب کنید و در قدم بعدی انتخاب یک فرد ماهر یک اکستنشن مژه خوب را برای شما رقم می زند . گاها تبلیغات اشتباه برای اکستنشن مژه انجام می شود و مشاهده می کنید .
عکس هایی را که فرد در آن چشم های ورم کرده و قرمز را دارد . این ها همه بر می گردد به انتخاب مواد غیر استاندارد و فرد نامناسب برای اکستنشن مژه می باشد .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *