دلوکس-پروفشنال-ایران


هنگام انجام هر گونه عمل زیبایی، توجه ویژه ای به ایمنی برای سلامت مشتری می شود. رعایت قوانین بهداشتی، ضد عفونی دست، استریل کردن ابزار، تماس با آلرژن های احتمالی ایمنی را در هنگام استفاده از اکستنشن مژه تضمین می کند. آیا اکستنشن مژه برای سلامت چشم و مژه بی خطر است؟

چگونه ایمنی لازم برای اکستنشن مژه را فراهم کنید

هنگام انجام هر گونه عمل زیبایی، توجه ویژه ای به ایمنی برای سلامت مشتری می شود. رعایت قوانین بهداشتی، ضد عفونی دست، استریل کردن ابزار، تماس با آلرژن های احتمالی ایمنی را در هنگام استفاده از اکستنشن مژه تضمین می کند. آیا اکستنشن مژه برای سلامت چشم و مژه بی خطر است؟

ضد عفونی و استریل کردن ابزار

 

ضدعفونی و استریل کردن ابزار جزء اجباری و جدایی ناپذیر روش ایمن چشم است. هنگام کار با هر مشتری، باید از دستگاه های استریل از قبل آماده شده استفاده شود.

ضد عفونی : طراحی شده برای ضد عفونی و از بین بردن پاتوژن های عفونت و بیماری. موچین ها، برس ها و تمام ابزارهای مورد استفاده باید بلافاصله پس از استفاده در محلول ضدعفونی کننده غوطه ور شوند تا از خشک شدن آلاینده ها جلوگیری شود.

 

لازم به ذکر است که پاک کردن ابزار با یک سواب پنبه ای با محلول کافی نیست، زیرا دستیابی به اثر مطلوب از این طریق غیرممکن است – باکتری ها از بین نمی روند. لازم است ابزارها را در حمام با ماده ضدعفونی کننده غوطه ور کنید و مطابق دستورالعمل در برابر زمان قرار گرفتن در معرض مقاومت قرار دهید. پس از تمیز کردن زیر آب جاری، استریل کردن انجام می شود.

 

عقیم سازی : رهاسازی اشیا و مواد از انواع میکروارگانیسم ها (باکتری ها، ویروس ها، قارچ ها، هاگ ها) با روش های حرارتی و شیمیایی انجام می شود. در عمل اغلب از جوشاندن یا بخار زدایی میکروارگانیسم ها استفاده می شود و پس از آن ابزارها، حوله ها و ملحفه های استفاده شده در بسته بندی های جداگانه نگهداری می شوند.

 

چگونه پنس های اکستنشن مژه را ضدعفونی کنیم؟

بلافاصله پس از عمل، لازم است موچین ها را از چسب تمیز کنید تا از خشک شدن آلاینده ها جلوگیری شود. از هر حلال آلی می توان برای تمیز کردن استفاده کرد. برای تمیز کردن موچین می توانید از یک دیباندر مایع استفاده کنید که برای از بین بردن مژه ها و حل کردن چسب طراحی شده است.

 

خیس خوردن. پنس اکستنشن مژه را به طور کامل در یک حمام با محلول ضد عفونی کننده غوطه ور کنید و طبق دستورالعمل نگه دارید. برای ضدعفونی از محلول هایی مانند اپتیمکس، بابیدز اولترا و … استفاده می شود.

 

پس از ضدعفونی، ابزارها در زیر آب شیرین تمیز شسته شده و روی حوله های کاغذی یکبار مصرف خشک می شوند تا از ایجاد لکه آب جلوگیری شود.

 

عقیم سازی موچین های اکستنشن برای پیشگیری (حداقل هفته ای یک بار) انجام می شود، زیرا موچین تماس مستقیم با پوست، زخم های باز و خون ندارد، بلکه فقط برای گرفتن مژه استفاده می شود.

 

مواد ضد حساسیت

 

برای جلوگیری از واکنش های آلرژیک روی پوست و غشاهای مخاطی چشم، باید مواد ضد حساسیت را انتخاب کنید: چسب و مژه. مژه ها بیشتر از مواد مصنوعی مصنوعی استفاده می شوند، زیرا مژه های طبیعی اغلب به شکل آلرژی برای صاحب خود دردسر ایجاد می کنند. چسب باید درجه یک، فرمالدئید کم و بوی مطبوع داشته باشد.

 

و همچنین با استفاده صحیح از چسب، لازم است تعدادی از قوانین را دنبال کنید: دمای ذخیره سازی مورد نیاز را حفظ کنید، بیش از 1-1.5 ماه باز نگه دارید، تاریخ انقضا را نظارت کنید. رعایت قوانین بهداشتی حداکثر ایمنی را در هنگام کاشت مژه برای مشتری و استاد تضمین می کند.

قوانین رفتار برای مشتری

 

بدون تاخیر مشتری باید دقیقاً در زمان مقرر به رویه مراجعه کند. نه زودتر و نه دیرتر، تا یک بار دیگر حواس استاد را پرت نکنید و اجازه دهید محل کار را برای ورود شما آماده کند. اگر کار با مشتری قبلی هنوز کامل نشده باشد، زود رسیدن می‌تواند مانعی برای شما باشد. اگر دیر انجام دهید، زمان انجام عمل خود را کاهش می دهید. یک متخصص باتجربه یک برنامه زمانبندی ساعتی دارد و برای هر مشتری زمان مشخصی در نظر گرفته شده است. اکستنشن مژه کار پر زحمتی است که نمی توان با عجله انجام داد، بنابراین تاخیر شما ممکن است بر کیفیت عمل تاثیر بگذارد.

 

بدون آرایش ضد آب مشتری باید بدون آرایش و کرم چرب صورتش مراجعه کند. علیرغم این واقعیت که استاد از چربی زدا استفاده می کند، بهتر است از قبل برای این عمل آماده شود تا ذرات کوچک سایه و ریمل روی پلک ها و مژه ها باقی نماند. مدت استفاده از مژه ها به این بستگی دارد: مژه های مصنوعی چقدر به مژه های طبیعی می چسبند. ما به مشتریان خود توصیه می کنیم 1 تا 2 هفته قبل از کاشت، روش های تقویت مژه را به تنهایی انجام دهند .

 

اگر احساس ناخوشایندی دارید، این عمل را مجددا برنامه ریزی کنید. همچنین اگر بیمار هستید یا احساس ناخوشایندی دارید، به هیچ وجه نباید برای این عمل اقدام کنید. هنگام ساخت و ساز، مشتری و ارباب به معنای واقعی کلمه در تماس نزدیک هستند و دفتر یک مکان عمومی است. بنابراین، برای اطمینان از ایمنی برای سلامتی، برای جلوگیری از عفونت یا انتشار عفونت ها و ویروس ها، باید تمیزی و عقیم بودن از باکتری ها وجود داشته باشد.

 

بدون همراه. مادربزرگ ها، شوهران، فرزندان و دوست دخترها را باید در خانه رها کرد. در طول عمل با تلفن صحبت نکنید. قبل از مراجعه به متخصص اکستنشن مژه، همه موارد فوری باید حل شود. این روش در حال حاضر بسیار طولانی است، 2-3 ساعت، صحبت کردن با تلفن در کار استاد اختلال ایجاد می کند .

قوانین رفتاری برای اکستنشن مژه

 

استاد به نوبه خود باید ایمنی و راحتی کامل را در طول توسعه تضمین کند. هر چیز کوچک در اینجا مهم است، زیرا دختر نه فقط به هر چیزی، بلکه به چشمانش اعتماد دارد! ظاهر آراسته و لبخند دوستانه به جلب اعتماد مشتری کمک می کند.

موهای استاد باید برداشته شوند، زیرا هنگام کار با چسب و جزئیات کوچک، اصلاح آنها ناخوشایند و نامناسب خواهد بود. ماسک، ملحفه، دستمال مرطوب و برس یکبار مصرف باید استفاده شود.

در طول عمل، استاد باید مشتری را با قوانین مراقبت از اکستنشن مژه آشنا کند و به تمام سوالات مورد علاقه پاسخ دهد.

متخصص باید به دستان خود توجه ویژه ای داشته باشد. آنها باید تمیز، بدون بریدگی، بریدگی و پینه، ناخن های مرتب باشند ، زیرا این مکان ها محل تجمع باکتری ها هستند.

 

 

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *