در این مطلب می پردازیم به اشتباهاتی که موجب خراب شدن لیفت مژه می شود . لیفت مژه از پرطرفدارترین عرصه های آرایشی میی باشد که یک روش طبیعی برای
پرپشت جلوه دادن و فرم دادن به مژه ها می باشد . در لیفت مژه نکاتی وجود دارد که حتما باید آن را رعایت نمایید با ما همراه باشید تا رد اداه ی مطلب به این مشکلات بپردازیم .

آماده سازی مژه های طبیعی 

برای اینکه نتیجه لیفت کافی باشد و حداقل ۵ تا ۸ هفته دوام داشته باشد، باید مژه طبیعی را به خوبی آماده کنیم. برای انجام این کار، فراموش کنید که همیشه آرایش را از روی چشم ها تمیز و پاک کنید، حتی اگر مشتری شما بدون آرایش به لیفت مژه اقدام کند .باید شست و شو را انجام دهید . زیرا خود پوست چرب است. اگر چربی، کثیفی و آثار آرایش را به طور کامل از روی مژه طبیعی پاک نکنیم، ممکن است ژل ها به خوبی به داخل آن نفوذ نکرده و اثر خود را نداشته  باشند.

توصیه می کنیم برای این نوع خدمات از پاک کننده آرایش مخصوص استفاده کنید. این پاک‌کننده‌های آرایش معمولاً بدون چربی هستند و به پوست احترام می‌گذارند، زیرا پوست پلک یکی از نازک‌ترین پوست‌های بدن است و نباید آن را تحریک کرد . بدین منظور از پاک کننده های مخصوص و ریموور استفاده نمایید .

استفاده از پرایمر یکی دیگر از مراحل اجباری است. پس از برداشتن چربی  مژه را خشک کنید. برای این کار از پرایمر با کمک میکرو براش ها استفاده می کنیم تا آب را به طور کامل از بین ببریم . پرایمر یک محصول مبتنی بر الکل است، بنابراین باید بسیار مراقب باشید که به پوست آسیب وارد نشود .

 انتخاب اندازه اشتباه برای قالب

در بازار انواع مختلفی از قالب ها با اندازه های مختلف وجود دارد.

انتخاب قالب مناسب برای هر نوع مژه برای اینکه نتیجه کار درست باشد ضروری می باشد . به طور کلی می توانید قالب های لیفت مژه را در 3 اندازه S، M و L پیدا کنید. همیشه باید قبل از زدن چسب، سطح قالب را با مژه های طبیعی اندازه بگیرید. هیچ اندازه جهانی برای همه مژه ها وجود ندارد و همیشه انتخاب سایز S برای بلند کردن بیشتر مژه ها صحیح نیست.

اگر مژه طبیعی دقیقا در وسط قالب باشد اندازه مناسب خواهد بود. اگر مژه طبیعی از وسط قالب بیشتر شود، اندازه آن بسیار کوچک می شود. اگر از طرف دیگر به وسط نرسد، اندازه آن بسیار بزرگ می شود.

این هم  یه تقلب خوب برای شما . 

عدم رعایت زمان خشک شدن مواد 

یکی دیگر از اشتباهات رایج تعمیم زمان قرار گرفتن در معرض محصولات لیفت است. هر محصول متفاوت است، هیچ چیز جهانی نیست. قبل از استفاده از یک محصول، باید خود را از پروتکل و زمان قرار گرفتن در معرض آن آگاه کنید و آن را وجداناً رعایت کنید تا مژه طبیعی نسوزد یا آسیب نبیند.

 پوشاندن مژه ها

قبلا فقط تکنیک پرم مژه وجود داشت که با آن به یک اثر بسیار متفاوت از لیفتینگ دست می یافتیم .  شما نمی توانید از یک دستور برای تمامی مشتری ها استفاده نمایید .  پوشاندن مژه ها با پوشش پلاستیکی می تواند یک مشکل جدی باشد زیرا تنها چیزی که با این مرحله به دست می آید تسریع زمان نوردهی است. به این ترتیب مژه های طبیعی می سوزند، بنابراین هرگز محصولات لیفتینگ را با پوشش پلاستیکی نپوشانید.

 محصولات را با آب حذف کنید

برای شست و شوی چشم ها هرگز از صایون و یا  هرگز نباید با آب پاک شوند. هم چنین شما باید توجه داشته باشید که 24 ساعت قرنطینه برای چشم های خود را در نظر بگیرید .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *