همه اکستنشن کاران یک چیز را می خواهند، ایجاد ظاهری با اکستنشن مژه که مشتریان ما از آن راضی هستند، اما این همیشه این اتفاق نمی افتد .

همه ی این اتفاقات به دلیل رعایت نکردن نکاتی است که خیلی مهم هستند و از جلوی چشمان شما به صورت نکات ریزی رد می شوند . با ما همراه باشید

تا به بررسی این موضوع بپردازیم .

نکات مورد بررسی 

  • جداسازی بد اکستنشن مژه
  • انتخاب طول نامناسب اکستنشن مژه
  • مقدار چسب به کار برده شده
  • عدم رعایت فاصله استاندارد

جدایی بد

اکثر اکستنشن کارهای که شروع به زدن اکستنشن مژه می کنند همین مشکل را دارند، نحوه جداسازی مژه های کوچک و نازک. قرار دادن اکستنشن روی دو مژه می تواند کار بزرگی باشد.

در وهله اول، به حجم و طبیعی بودنی که می خواهید به مشتری خود بدهید، نخواهید رسید. اگر محاسبه کنیم که یک فرد در هر چشم بین 100 تا 120 مژه دارد و شما یک اکستنشن را بین دو مژه قرار دهید تعداد اکستنشن های مژه به 60 عدد کاهش می یابد .

دوم اینکه با اجبار به رشد نامناسب مژه خود به آن آسیب خواهید رساند. مژه های طبیعی به طور همزمان رشد نمی کنند ، اگر دو مژه طبیعی را با اکستنشن به هم وصل کنید، یکی از آنها را مجبور می کنید چرخه زندگی خود را سریعتر طی کند یا وزن نامناسبی را تحمل کند و زودتر بیفتد، این می تواند باعث طاسی شود. در مژه های طبیعی مشتریان شما و این هرگز نباید اتفاق بیفتد.

طول مناسب اکستنشن مژه

اگر به مژه ها دقت کنیم، هر کدام بسته به چرخه رشد خود، طول و ضخامت خاص خود را دارند. در گذشته فقط اکستنشن مژه با ضخامت 0.15 و 0.20 میلی متر برای کار داشتیم. اکنون از 0.05 میلی متر داریم. از این مزیت برای کار با حجم های مختلف استفاده کنید و آنها را با هر مشتری تطبیق دهید و نتیجه ای دیدنی به دست آورید.

به یاد داشته باشید که حداکثر طول اکستنشن مژه ای که می توانید روی مشتریان خود قرار دهید 2 تا 3 میلی متر بیشتر از طول مژه های طبیعی آنها است. نه با قرار دادن اکستنشن های طولانی تر ظاهر زیباتری خواهید داشت.

مقدار مناسب چسب اکستنشن مژه

با کمی چسب برای اکستنشن مژه به اندازه کافی برای ماندگاری اکستنشن ما خواهیم داشت. قبل از اینکه به ما آموزش داده شود که اکستنشن را با “نقاشی” مو با چسب قرار دهیم، این دیگر ضروری نیست. با مقدار کمی چسب که بین ریشه اکستنشن و مژه طبیعی به خوبی چسبیده باشد، تا پرکردن بعدی شما کافی است.
مژه ها را نباید خیلی در چسب فرو کنیم و شما ریشه  اکستنشن مژه را در چسب فرو کنید کافی می باشد .

فاصله ایمنی

اکستنشن مژه هرگز نباید پوست را لمس کند . آنها باید تا حد امکان نزدیک به ریشه قرار گیرند، اما همیشه با فاصله 1 میلی متر از پوست. این به ما کمک می کند تا اکستنشن ها دوام بیشتری داشته باشند زیرا زمانی که مژه های طبیعی رشد می کنند، اکستنشن مدت زمان بیش تری در اکستنشن مژه باقی می ماند .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *