در این مطلب 12 نکته طلایی را در مورد اکستنشن مژه می خواهیم به شما شرح دهیم . با ما همراه باشید تا این نکات را با هم در میان بگذاریم . هم چنین برای دیدن مطالب بیش تر به بخش وبلاگ ما و برای دیدن محصولات ما به فروشگاه ما مراجعه نمایید .

1. چه کسی و چه زمانی اکستنشن مو را اختراع کرد؟

ایده اکستنشن مژه برای اولین بار در سال 1916 شکل گرفت. کارگردان مشهور هالیوودی DW Griffith به بازیگر سینا اوون پیشنهاد اکستنشن مژه بسیار زیبایی را داد. آنها در ابتدا توسط یک سازنده کلاه گیس موی انسانی محلی ساخته شدند. تلاش های مختلفی برای بلند کردن مژه ها در دهه 60 قرن بیستم انجام شد، اما همه آنها متوسط ​​بودند. در سال 2004 تکنیکی نزدیک به تکنیک های مدرن توسعه یافت. در کره، آنها با مژه های “نیمه دائمی” آمدند. پرزهای مصنوعی با استفاده از چسب قوی روی هر مژه طبیعی ثابت شدند. اکستنشن مژه ابتدا در ویتنام تسلط یافت و از آنجا این روش در سراسر سیاره گسترش یافت.

2. اکستنشن مژه در چه کشورهایی رواج دارد؟

این اختراع مد در همه کشورهای اروپا و آمریکا مورد تقاضا است. بهترین سالن ها در انگلستان و ایالات متحده آمریکا هستند. آسیا هم عقب نیست – ژاپن، چین، تایلند، قزاقستان. علاقه واقعی کشورهای آسیایی به دلیل شکل چشم مغولوئید و تمایل به بزرگ کردن چشم ها از طریق اکستنشن مژه است. در مورد کشورهای شرق مسلمان، در اینجا ساخت و ساز مورد تایید مذهب نیست. با این حال، در دبی و قاهره استادان عالی اکستنشن مو وجود دارد، گردشگران و بانوان محلی از خدمات آنها استفاده می کنند. روسیه همچنین برای بهترین صنعتگران و تکنیک ها شناخته شده است. کل دنیا از اصل افزایش حجم روسی (حجم روسی) اطلاع دارند.

 

3. چه اکستنشن مژه در سال 2022 مد است؟

از سال 2018، تکنیک دوبعدی (2D) و سه بعدی، به اصطلاح 3D، پیشرو بوده است. 2-3 تار مو مصنوعی به هر مژه طبیعی چسبانده می شود. ضخامت الیاف به 0.05 میلی متر می رسد. آنها با توجه به انحنای مژه های طبیعی متصل می شوند. در سال 2022، من فکر می کنم که روند اصلی در اکستنشن مژه بعید است که جهت خود را تغییر دهد. تمام تکنیک های مشابه محبوب خواهند بود: کلاسیک، 2 بعدی، 3 بعدی.

اکستنشن مژه
اکستنشن مژه

4. آیا اکستنشن مژه برای سلامتی خطرناک است؟

خطر در درجه اول در واکنش آلرژیک به چسب نهفته است. مبتلایان به آلرژی دچار تورم در قسمت خارجی پلک ها و التهاب در سطح داخلی پلک ها می شوند. به دلیل تحریک، صاحبان اکستنشن مژه پلک های خود را می خراشند و موها را می شکند. موهای مصنوعی کثیفی و باکتری را جمع آوری می کنند که منجر به ورم ملتحمه می شود. اکستنشن مژه به درستی برای سلامتی کاملا بی خطر است. یک مژه که روی آن یک مو رشد کرده است، به زندگی خود ادامه می دهد: رشد می کند، زندگی می کند و می ریزد – چرخه رشد به هیچ وجه تغییر نمی کند.

اکستنشن مژه

5. مواد اکستنشن از چه ساخته شده است؟

مژه های مصنوعی از تک رشته مصنوعی ساخته شده اند. چنین مژه هایی با انبوه حیوانات خزدار (سنجاب، سمور، راسو) ارتباطی ندارد. پسوندهای سه بعدی از الیاف مصنوعی بسیار انعطاف پذیر استفاده می کنند. با استفاده از چسب مخصوص مژه های مصنوعی را روی مژه های طبیعی بزنید. در مطالب ویژه ما در وب سایت ما در مورد آن نوشته شده است .

6. اکستنشن مژه در چه سنی قابل انجام است؟

 

هیچ محدودیتی برای مشتریان بزرگسال وجود ندارد. کارشناسان می گویند خانم های 20 تا 82 ساله به آنها مراجعه می کنند.

اکستنشن مژه

7. اثر عمل چقدر طول می کشد؟

 

مژه های طبیعی دائماً در حال تغییر هستند – رشد می کنند و می ریزند. از آنجایی که موهای مصنوعی به موهای واقعی چسبیده اند، در همان زمان می ریزند. فرد روزانه 4-5 مژه طبیعی می ریزد. بر این اساس، به همان میزان از تعهدات تلف می شود. زمان استفاده از اکستنشن مژه از 2 تا 4 هفته. مژه های کاملا طبیعی در یک ماه و نیم آپدیت می شوند.

8. آیا در یک ست اکستنشن مژه، طول همه موها یکسان است؟

 

شکل مژه های طبیعی از مرکز تا لبه های پلک باریک می شود. آنها در وسط بلندتر و در لبه ها کوتاهتر هستند. اکستنشن مو نیز انتخاب شده است.

9. آیا می توان کوتاه ترین مژه های ممکن را رشد داد؟

 

متخصصان درجه یک این روش را برای بیمارانی که پس از درمان انکولوژیک مژه های خود را از دست داده اند انجام می دهند. پوشش مصنوعی را می توان به نازک ترین و کوتاه ترین موها چسباند.

اکستنشن مژه

10. آیا می توانم خودم اکستنشن مژه را پاک کنم؟

 

موهای مصنوعی با چسب قوی به موهای طبیعی چسبانده می شوند. شما می توانید آنها را در خانه فقط با کندن مژه های خود از بین ببرید. در این مورد، شما نمی توانید بدون متخصص انجام دهید.

11. آیا می توانم با ریمل آرایش کنم؟

 

بهتره که نباشه پس از تکمیل روش، متخصص هشدار می دهد که ریمل بر اساس روغن بدون چربی در ترکیب آن قابل قبول است. اما همه ریمل‌هایی که با علامت «بدون روغن» مشخص شده‌اند، با این نام مطابقت ندارند. اکثر ریمل ها حاوی 30 درصد روغن های آرایشی هستند. اگر آرایش واقعا ضروری است، باید لوازم آرایشی تخصصی خریداری کنید.

12. آیا بعد از اکستنشن به مراقبت خاصی نیاز است 

موهای کشیده شده باید هر از چند گاهی از گرد و غبار و ترشحات طبیعی – عرق، اشک – تمیز شوند. آنها باید با شامپوی مژه و یا شامپوی بچه که دارای ph خنثی می باشد شسته شود . بدین منظور شامپوی مژه دلوکس پروفشنال نیز گزینه بسیار مناسب و ایمنی می باشد .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *