آموزش اکستنشن مژه و تبدیل شدن به یک استاد کار نیاز به یادگیری دارد تا شما هم صاحب یک سبک و تبدیل به یک مدرس بسیار خوب شوید . کلاس های آموزشی اکستنشن مژه ، بسیار مهم و کارآمد بوده و شما می توانید به درآمدزایی خوبی برسید .

آکادمی آموزش اکستنشن مژه حرفه ای دلوکس پروفشنال 

دلوکس پروفشنال  یک مجموعه بسیار قوی از اکستنشن کاران را برای آموزش به شما عزیزان که دوست دار این شغل پر درآمد هستید گردآوری کرده است .

دلوکس پروفشنال تنها نمایندگی رسمی در ایران می باشد و این آکادمی هم زیر نظر شرکت اصلی دلوکسبرگذار می شود . دلوکس پروفشنال تحت نظر حرفه ای ترین و ماهرترین ترینرهای اکستنشن مژه دنیاست .
هم چنین هدف ما از این موجعه آموزش اکستنشن مژه با بروزترین متدهای روز دنیا با ارئه مدرک معتبر و بین المللی ارائه می شود .

‌‌تنها آکادمی بین المللی دارای نماینده رسمی در ایران

دلوکس تنها نماینده رسمی در ایران است که دارای آکادمی بین المللی می باشد و دارای اساتید مجربی است که بسیار حرفه ای بوده و دارای سطح جهانی می باشد .

‌عضویت آکادمی بین المللی دلوکس و حق اعطای مدرک با کد رجیستری و QR کد در ایران ‌ارائه مدرک معتبر و قابل ارئه در 72 کشور دنیا  .

چرا در کلاسهای آموزشی دلوکس شرکت کنیم 

شرکت در کلاس های آموزشی دلوکس و ارائه مدرک معتبر به شما نشانه حسن نیت انتخاب شما و ورود به بازار کار با مهارتی باورنکردنی و مثال زدنی می باشد .

دلوکس پروفشنال دارای کلاس های آموزشی با کیفیت برگذاری بسیار بالا می باشد که به شما این نوید رامی دهد که شما در آینده نزدیک و پس از کمی تجربه به استاد کار تبدیل شده و در کار خود مهارت ویژه ای را به دست می آورید . این مدرک با اعتبار در 72 کشور دنیا فقط و فقط در دلوکس پروفشنال میسر می باشد .

مدرک بین المللی اکستنشن مژه چه اعتباری دارد ؟

با اخذ مدرک بین المللی مژه شما به راحتی می توانید از این مهرت پر درآمد خود استفاده نموده مهاجرت نمایید و درآمد بسیار بالایی را از اکستننش مژه به دست آورید .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *