میکروبیلدینگ مژه یکی از راه های پرپشت کردن ابروهای شما می باشد . شمابا استفاده از این روش در واقع یک تتوی نیمه دائمی بر روی ابروهای شما دارد .
حالا سوال اینجاست آیا این تتوی موقت دردناک است و چه قدر بر روی چشمان شما دوام می آورد . تمامی این سوالات خود را در ادامه مطلب به آن پاسخ خواهیم داد .

میکروبیلدینگ چیست 

از خودتون می پرسید که میکروبیلدینگ چه چیزی می باشد ؟ میکروبیلدینگ یک روش برای پر کردن ابروهای شما توسط تاتو یا تتو می باشد . در این روش از دستگاه تتو استفاده نمی شود و این کار توسط ابزار کوچک با سوزن های کوچک انجام می ششود . در این روش از رنگی که استفاده می شود رنگ تاتو نبوده و رنگی استفاده می شود که جذب بدن می شود و بدن آن را جذب و متابولیسم می کند .

در میکروبیلدینگ از یک روش تتو یا تاتوی سطحی استفاده می شود . به هیچ عنوان این روش دائمی نبوده و به صورت عمقی در پوست ظاهر نمی شود .

میکرو بیلدینگ مخصوص چه کسانی است 

میکروبیلدینگ مخصوص کسانی  است که از ظاهر ایروهای خود خسته شده اند و خواهان ابروهایی پر پشت و با رنگ و طرح ابروهای خود هستند . در این روش فردی که برای شما این کار را انجام می دهد باید مهارت بالایی داشته باشد تا بتواند رنگ و طرح خوبی را برای چشم های شما پیاده کند . میکروبیلدینگ مخصوا برای افرادی که دیگر هیچ ابرویی ندارند و یا مبتلا به سرطان یا بیماری آلوپسی بوده اند گزینه بسیار مناسبی می باشد .

میکرو بیلدینگ چه قدر دوام می آورد 

میکروبیلدینگ یکی از روش هایی است که ماندگاری بالایی دارد . همین موجب می شود تا هزینه های کم تری برای شما داشته باشد . میکروبیلدینگ حدود 1 الی 2 سال دوام می آورد . این بستگی به جنس پوست شما دارد . در میکروبیلدینگ خبری از مراجعه های مجدد نیست و مشتری حداقل تا یک سال از بابت این موضوع راحت می باشد .

آیا میکروبیلدینگ درد دارد 

آیا میکروبیلدینگ درد دارد ؟ میکروبیلدینگ شاید شما را ترسانده باشد و فکر کنید که درد زیادی داشته باشد . اما این طور نبوده و میکرو بیلدینگ درد کمی داشته . اگر درد آن را بخواهیم تشبیه کنیم درد آن شبیه نخ اینداختن روی صورت می باشد .

مراقبت های بعد از میکروبیلدینگ

 تا یک هفته پس از قرار ملاقات، ابروهای خود را خیس یا عرق نکنید پس ادامه دهید و تمرینات خود را در خانه متوقف کنید. و اگر مثلاً یک ورزشکار حرفه ای یا چیزی هستید و کاملاً نیاز به ورزش دارید، پیرت اکیداً توصیه می کند که ابتدا آنها را با پماد بپوشانید تا از رنگدانه محافظت کنید و بریدگی ها را تمیز و عاری از باکتری نگه دارید.

او توصیه می کند که در 24 ساعت اول از یک پماد ضد باکتری روی ابروها و سپس یک پماد شبیه وازلین  یا کرم AD برای یک هفته استفاده کنید. او همچنین می‌گوید که از برداشتن پوسته‌هایی که از بریدگی‌های کوچک ایجاد می‌شود خودداری کنید و از استفاده از اسیدها یا رتینوئیدها در حین بهبودی خودداری کنید، زیرا می‌توانند رنگدانه‌ها را محو کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    خانهفروشگاهحسابتماس با ما
    ×

    Hello!

    Click one of our contacts below to chat on WhatsApp

    ×