اکستنشن مژه برای همیشه ماندگار نیست. موهای مژه درست مانند موهای سر رشد می کنند – و درست مانند مو در طول چرخه تغییر مو می ریزند. بر این اساس، مدت زمان افزایش یا پرپشت شدن مژه محدود است ، زیرا عمر مژه مصنوعی همیشه به مژه های طبیعی می چسبد. مدت زمان درمان 1-2 ساعت است.

برای خرید چسب اکستنشن مژه بدون گاز کلیک کن!

 1. ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

  بلند کردن مژه یا پرپشت شدن مژه به طور متوسط ​​3 تا 4 هفته طول می کشد . مدت زمان اکستنشن مژه در درجه اول تحت تاثیر چرخه زندگی مژه های طبیعی است.

 2. نکات: چگونه اکستنشن مژه دوام بیشتری داشته باشد؟

  اگر اکستنشن مژه خود را با احتیاط انجام می دهید، می توانید برای مدت طولانی تری (تا 6 هفته) از آن لذت ببرید. در اینجا نکاتی در مورد نحوه طولانی تر نگه داشتن اکستنشن مژه آورده شده است .

 3. دلایل ریزش زودهنگام مژه ها با وجود مراقبت

  علاوه بر علل کلاسیک (تماس با آب بعد از 48 ساعت، خوابیدن روی چشم، مالش مکرر چشم)، دلایل دیگری نیز وجود دارد که باعث ماندگاری کوتاه مژه ها می شود. در موارد نادر، بیماری ها و داروها نیز می توانند علت باشند.

فهرست مطالب

ماندگاری اکستنشن مژه چقدر است؟

چرخه تغییر موی مژه معمولا یک ماه طول می کشد. این بدان معناست که به محض اینکه مژه های شما در چرخه زندگی طبیعی خود تجدید می شوند و می ریزند، مژه مصنوعی را نیز از دست می دهید. به طور متوسط ​​روزانه 1 تا 3 مژه از دست خواهید داد. بنابراین اکستنشن مژه حداکثر بعد از 4 هفته شکاف های قابل مشاهده در خط مژه را نشان می دهد. اگر در طول درمان اکستنشن مژه شما تمیز انجام شود، مژه های مصنوعی به طور متوسط ​​بین سه تا چهار هفته دوام خواهند داشت .

 • به تسریع رشد طبیعی کمک می کند
 • مژه های بلند و قوی و ابروهای بدون شکاف را تضمین می کند
 • حداکثر طول طبیعی، چگالی، ضخامت را برای یک ظاهر طبیعی کامل تضمین می کند
 • اثر تغذیه با عصاره گل و میوه
 • امن و آسان برای استفاده

چگونه اکستنشن مژه دوام بیشتری داشته باشد

با وجود چرخه طبیعی زندگی مژه ها که نمی توانید به طور فعال بر آن تأثیر بگذارید، راه های مختلفی برای افزایش طول مدت و ماندگاری اکستنشن وجود دارد. زیرا اگر با دقت و توجه با مژه های زیبایی خود رفتار کنید، می توانید از مژه های بلند تا 4 تا 6 هفته لذت ببرید و هم چنین برای ترمیم به مژه کار خود مراجعه کرده و با پرداخت هزینه های دوره ای به ترمیم مژه ها اقدام نمایید. در ضمن، در اینجا می توانید تمام جزئیات مربوط به نحوه پرکردن مژه ها را بیابید .

اما همچنین انتخاب نوع مژه (مواد مژه) و تعداد مژه مصنوعی نیز می تواند روی مدت زمان ماندگاری مژه مصنوعی تاثیر بگذارد.

 برای مثال، اگر مژه‌های مصنوعی زیاد می‌زنید (مژه‌های حجیم یا درام ، مژه‌های خودتان وزن بیشتری را تحمل می‌کنند، به همین دلیل است که اکستنشن ممکن است پس از مدت کوتاه‌تری از حد معمول بیفتد. بهترین نوع مژه هایی که توصیه می شود، مژه های صاف و روشن هستند تا مژه های مصنوعی ماندگاری طولانی داشته باشند.

 

 


5 نکته مهم مراقبتی

 1. بلافاصله پس از درمان از تماس با آب
  خودداری کنید . مهم است که از تماس با آب به خصوص در 48 ساعت اول خودداری کنید، در غیر این صورت چسب مژه نمی تواند به درستی سفت شود. حتما وقت بگذارید.
 2. از مالش مکرر چشم خودداری کنید
  ما اغلب ناخودآگاه چشمان خود را می مالیم و در نتیجه اکستنشن ها را تحت فشار قرار می دهیم و در بدترین حالت حتی مژه ها را از بین می بریم.
 3. از استفاده از محصولات آرایشی با پایه روغن خودداری کنید
  توجه، بسیاری از ریمل ها حاوی روغن نیز هستند. بنابراین ما یک ریمل مخصوص مخصوص اکستنشن مژه را توصیه می کنیم. به هر حال، این ریمل از مژه ها نیز مراقبت بیشتری می کند.
 4. مژه ها را مرتب
  مسواک بزنید با مسواک زدن منظم مژه ها (حداقل یک بار در روز)، مژه ها همیشه تمیز از هم جدا می مانند و گره نمی زنند. این به ویژه برای پر کردن مژه مفید است.
 5. تمیز کردن منظم تمیز کردن منظم
  ذرات کثیفی را که در غیر این صورت شما را وسوسه می کند تا چشمان خود را بیشتر مالش دهید، از بین می برد.

 

دلایلی که چرا اکستنشن مژه با وجود مراقبت زیاد دوام نمی آورد

اگر اکستنشن مژه زیبا و جدید، یا ضخیم شدن آن پس از مدت کوتاهی شکست بخورد، ناامیدی بزرگ است. دلایل متعددی برای این امر وجود دارد که علاوه بر مراقبت نادرست ، می تواند عامل ریزش زودهنگام مژه ها باشد.

علاوه بر دلایل کلاسیک مانند تماس با آب در 48 ساعت اول پس از کاشت مژه، خوابیدن روی چشم یا مالش مکرر چشم و کندن مژه یا استفاده از ریمل نامناسب، دلایل دیگری نیز می تواند وجود داشته باشد که منجر به کوتاهی قفسه شود. زندگی .

 1. پوست چرب : حتی اگر از هیچ محصول زیبایی روغنی یا چرب دور چشم خود استفاده نکرده اید، همیشه بستگی به میزان چربی تولید پوست شما دارد. ممکن است استفاده از کرم صورت و آرایشی که با پوست چرب مقابله می کند منطقی باشد.
 2. چشم اشک آلود : اگر در حین درمان چشمان شما ریزش داشت، ممکن است چسب مژه نتوانسته به طور مطلوب به مژه های شما بچسبد، به همین دلیل است که مژه ها پس از چند روز دوباره می ریزند.
 3. پلک های بی قرار : یکی دیگر از دلایل نگه داشتن اکستنشن برای مدت کوتاه می تواند بی قراری پلک در طول درمان باشد. به دلیل انقباض جزئی پلک بالا، چسب تا دو ثانیه نمی تواند سفت شود و در نتیجه بعدا نمی تواند مژه را کاملا نگه دارد.
 4. اختلال هورمونی : مصرف قرص های هورمونی ، مانند قرص، یا داروهایی مانند آنتی بیوتیک ها نیز می تواند باعث ریزش مو شود، یعنی مژه نیز. اختلالات هورمونی، به عنوان مثال به دلیل بیماری تیروئید یا لوزالمعده (اگر سوالی دارید یا مطمئن نیستید همیشه با پزشک خود مشورت کنید) همچنین می تواند منجر به پاک شدن زودرس آرایش دائمی چشم شما شود.
 5. سرم مژه : اگر به موازات اکستنشن مژه از سرم مژه برای مژه‌های بلند نیز استفاده می‌کنید (که در واقع دیگر لازم نیست)، این می‌تواند تاثیر منفی بر چسبندگی مژه‌های مصنوعی و مژه‌های خودتان داشته باشد.

دوام پایین به دلیل بیماری

بیماری ها همچنین می توانند عامل ریزش مو یا ریزش مژه باشند و ماندگاری اکستنشن مژه شما را کاهش دهند. علاوه بر بیماری های تیروئید یا اختلالات هورمونی (کلیه ها، تخمدان ها، لوزالمعده)، دیابت ، سوءتغذیه (استفراغ، رژیم غذایی، اسهال) یا کمبود آهن نیز می تواند از دلایل ریزش زودهنگام مژه های شما باشد. اینها تنها برخی از شایع ترین بیماری ها هستند. اما تغییرات فیزیکی مانند بارداری یا یائسگی نیز روی رشد مو تاثیر می گذارد.

ماندگاری پایین به دلیل مصرف دارو

برخی از داروها هستند که می توانند بر مدت زمان اکستنشن مژه تأثیر بگذارند یا باعث ریزش سریعتر مژه ها شوند.

داروهای زیر می توانند تأثیر منفی داشته باشند:

 1. داروهای هورمونی
 2. قرص ضد بارداری
 3. درمان آکنه (مصرف بیش از حد باعث ریزش مو می شود)
 4. تمام وسایلی که رشد مو را تقویت می کنند (مانند قرص های ویتامین، روی، بیوتین، آهن)
 5. داروهای فشار خون بالا مانند متوپرولول (بتابلوکرها) و مهارکننده های ACE
  (باعث مرگ زودرس سلول های مو می شود)
 6. ایبوپروفن (موها را نازک می کند و ممکن است تا 8 ماه پس از قطع بماند)

آیا می توان مژه ها را زودتر برداشت؟

آیا دیگر اکستنشن مژه را دوست ندارید یا فقط می خواهید دوباره مژه های طبیعی داشته باشید؟ سپس می توانید هر زمان که خواستید مژه ها را بردارید بهتر است برای برداشتن اکستنشن مژه با یک آرایشگر مژه که به آن اعتماد دارید قرار ملاقات بگذارید. برداشتن مژه ها کاملا بدون درد است و تنها حدود 10 دقیقه طول می کشد.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *