صنعت زیبایی یکی از محبوب ترین و راحت ترین روش ها را ارائه می دهد . اکستنشن کلاسیک مژه. تکنیکی که نگرانی و ناامنی هزاران زن را برطرف می کند. ظاهری رسا ایجاد می کند و لهجه ها را در هر چهره ای قرار می دهد. مژه های کلاسیک به شما این امکان را می دهد که حجم دلخواه را به دست آورید و طبیعی به نظر برسید.

اکستنشن مژه کلاسیک چیست؟

این تکنیک به عنوان اکستنشن مژه تک بعدی شناخته می شود. روش کلاسیک اکستنشن مژه زمانی است که به هر مژه طبیعی یک موی مصنوعی چسبانده می شود. این تکنیک مژه رشد طبیعی مژه ها را تکرار می کند و تعداد اکستنشن مژه مطابق با مژه های طبیعی است.

تکنیک کلاسیک اکستنشن مژه از کجا آمده است؟

این روش در ژاپن توسعه یافته است. نام دوم اکستنشن مژه کلاسیک “اکستنشن ژاپنی” است. آنها استفاده از مواد مصنوعی که مژه‌هایی با هر طولی را تقلید می‌کنند، به واقعیت تبدیل کردند.

چگونه اکستنشن مناسب برای مژه های کلاسیک انتخاب کنیم؟

 1. طول: فاصله پایه تا نوک مو از 4 میلی متر تا 21 میلی متر متغیر است. محبوب ترین طول برای مژه های کلاسیک طول 8-14 میلی متر است.
 2. قطر:  در پایه مو اندازه گیری می شود و بین 0.02 میلی متر تا 0.3 میلی متر است. محبوب ترین قطر مژه ها برای اکستنشن کلاسیک 0.12 و 0.15 میلی متر است.
 3. فر : چندین فر وجود دارد که می توان از آنها استفاده کرد. J curl خمشی جزئی مشابه طبیعی است. طول موهایی با چنین انحنای کوتاه است. B درجه بعدی است که کمی بیشتر از J است، اما طبیعی نیز به نظر می رسد. C و CC یک حلقه متوسط ​​هستند. آنها بیشتر برای پسوندهای کلاسیک محبوب هستند. حلقه D از نظر بصری چشم ها را بزرگ می کند. L با یک حلقه در انتها مشخص می شود. فر در پایه مستقیم است. فر M قوی ترین فری است که می توانید از فروشگاه اکستنشن مژه ما خریداری کنید.
 4. رنگ: مشکی و قهوه ای تیره به عنوان اصلی ترین اکستنشن های کلاسیک استفاده می شود. می توانید از هر رنگ مکملی برای ایجاد یک جلوه خلاقانه استفاده کنید.

محصولات و مهارت های اکستنشن مژه

مهمترین نکته در انتخاب موهای مصنوعی برای اکستنشن کلاسیک کیفیت آنهاست. البته، در صورت امکان، باید مواد درجه یک را انتخاب کنید. آنها هم برای استادی که این روش را انجام می دهد و هم برای مشتری راحت تر هستند. در فروشگاه ما می توانید اکستنشن مژه درجه یک را در انواع مختلف تهیه کنید.

دومین جزء مهم یک ساخت کلاسیک موفق، چسب است. کیفیت آن تعیین می کند که مشتری چقدر می تواند از مژه های جدید خود لذت ببرد. علاوه بر این، هنگامی که مو جدا می شود، ریز ذرات چسب که روی غشای مخاطی چشم می افتند، می توانند باعث واکنش آلرژیک شوند. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی، باید چسب های یک فروشگاه خوب را ترجیح دهید. در اینجا ما همچنین چسب های اکستنشن مژه با کیفیت بالا را ارائه می دهیم.

هر ماده ای که برای اکستنشن کلاسیک استفاده شود، این روش از همان اصل پیروی می کند. مهمترین چیزهای یک ست بی نقص اکستنشن مژه کلاسیک مهارت و محصولات باکیفیت است.

روش کلاسیک اکستنشن مژه

اکستنشن 1 بعدی مژه پایه همه تکنیک های دیگر است. این روش در چند مرحله انجام می شود:

 1. قبل از شروع، ضخامت و طول مژه های طبیعی آنالیز می شود. پس از آن، مناسب ترین موهای مصنوعی انتخاب می شود که مژه ها را سنگین نمی کند. تکنسین اکستنشن ها، چسب و موچین ها را در موقعیت کاری مناسب قرار می دهد.
 2. محکم کردن ردیف مژه پایین. این مرحله از چسبیدن ردیف های بالا و پایین به هم جلوگیری می کند.
 3. درمان ردیف مژه و پلک بالا. این تکنیک چسبندگی خوبی به موهای مصنوعی ایجاد می کند، احتمال ریزش سریع را کاهش می دهد. با کمک شامپوی مژه و پرایمر، ناحیه پلک چربی زدایی می شود.
 4. موچین های مستقیم برای جدا کردن مژه ها و موچین های منحنی برای استفاده از موهای مصنوعی استفاده می شود. تکنسین اکستنشن را می گیرد، آن را در چسب فرو می برد، اضافه آن را برمی دارد و روی مژه مشتری می گذارد. موی مصنوعی به آرامی روی موهای طبیعی، با چسب زده می شود و طوری ثابت می شود که نوک آن حداقل 0.5 میلی متر از پوست پلک فاصله داشته باشد.

پس از اتمام کار، اکستنشن مژه ها با برس شانه می شوند. برس باید برای هر مشتری جدید باشد، معمولاً به عنوان هدیه برای مراقبت های بعدی در خانه داده می شود.

این روش چقدر طول می کشد؟

مدت زمان درمان تحت تاثیر تجربه و تراکم خط مژه است.

این فرآیند از 1.5 تا 2.5 ساعت طول می کشد. اگر تکنسین کاری را در زمان کمتری ارائه دهد، باید هشدار دهنده باشد. کار مژگان نیاز به دقت و دقت دارد، به این معنی که نمی توان آن را در مدت زمان کوتاهی به نحو احسن انجام داد.

اثر انباشتگی چقدر طول می کشد؟

زمان از مشتری به مشتری متفاوت است. یک ست اکستنشن مژه کلاسیک مناسب حدود یک ماه دوام خواهد داشت. توصیه می شود هر سه هفته یکبار اصلاح شود.

 

مزایای اکستنشن مژه کلاسیک

مزایای بی شماری که اکستنشن مژه کلاسیک دارد آن را در دنیای اکستنشن مژه بسیار محبوب کرده است:

 • مژه های بلند و پرپشت و طبیعی
 • افکت مژه های کلاسیک نسبتا سریع و ارزان است.
 • مژه های بلند به وقت آزاد در صبح اضافه می کنند.
 • در حالی که ریمل روی چشم ها اغلب تحت تاثیر مقدار زیادی آب پخش می شود، مژه های کشیده به صاحب خود این فرصت را می دهد که بدون نگرانی از رگه های سیاه روی گونه ها، در دریا، استخر شنا کند و در مقابل باران کاملا مقاوم باشد .
 • اکستنشن مژه اشکال متنوعی را ارائه می دهد که اصلاح بصری فرم چشم ها را ممکن می سازد.برای دیدن آموزش های بیش تر به بخش وبلاگ دلوکس پروفشنال مراجعه نمایید .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *