آموزش لیفت مژه


مژده به خانم هایی که از مژه های کوتاه و صاف و بی حالت شان خسته شده اند؛ با لیفت مژه تمامی این مشکلات را با هم از بین ببرید و با فرکردن و حالت دادن مژه های تان زیبایی چهره تان را دو چندان کنید. با لیفت مژه، مژه های تان را فر کرده و به سمت بالا حالت دهید و از هزینه های اضافی نیز راحت شوید. در ادامه اطلاعاتی در رابطه با آموزش لیفت مژه  توضیح خواهیم داد.

لیفت مژه چیست؟

 با لیفت مژه، مژه های تان را فر کرده و به سمت بالا حالت دهید و از هزینه های اضافی نیز راحت شوید. همانطور که گفته شد لیفت مژه یعنی بالا بردن مژه ها و فر کردن و حالت دادن به آن ها توسط متخصصان این کار. لیفت مژه بعد از ۲۴ ساعت قابل شستشو می باشد و نیازی به هیچ گونه مراقبت ندارد و مهم ترین مزیت لیفت این است که می توانید مژه های خود را پررنگ تر کنید و بعد از بیدار شدن از خواب حالت شان هنوز هم حفظ خواهد شد.

مراحل آموزش لیفت مژه

مراحل لیفت مژه بسیار آسان است؛ اما باید آموزش گام به گام لیفت مژه بسیار دقیق صورت بگیرد تا مشکلی پیش نیاید.

 • گام نخست پاک کردن مژه ها از هرگونه ریمل و یا مواد آرایشی است.
 • سپس باید مژه ها از هم جدا شوند.
 • اکنون نوبت این است که مژه ای بالا با یک چسب مخصوص به پوست پشت چشم چسبانده شود.
 • لیفت مژه را بدون چسب مخصوص هم می توان انجام داد اما کار بسیار دقیق و حساسی است و لازم است از آموزش لیفت مژه بدون چسب هم بهره ببرید و این دوره آموزشی را نیز بگذرانید.
 • مژه ها به سمت بالا و حالتی که متقاضی تمایل دارد شانه می شوند.
 • این مرحله با یک لوسیونی که نرم کننده است صورت می پذیرد، مدتی که لوسیون باید روی مژه ها قرار بگیرد  بستگی به جنس مژه ها دارد. معمولا بین ۵ تا ۱۵ دقیقه است.
 • اگر کسی تمایل داشته باشد که رنگ مژه هایش تغییر کند اکنون زمانش فرا رسیده است.
 • دیگر نوبت حالت دادن به مژه ها و سفت کردن و شکل دادن به آنهاست؛ این مرحله با استفاده از یک نوع روغن خاص انجام می شود.
 • با روغن مخصوصی که حاوی کراتین، آلوئه ورا، روغن سیاهدانه و گلیسیرین است رطوبت را به مژه ها برمی گردانند و از سخت شدن و زبر شدن آن ها جلوگیری می کنند.

 

آموزش صفر تا صد لیفت و لمینت مژه

با لیفت ولمینت همزمان مژه های تان را فر و ضخیم و خوش حالت کنید. ابتدا باید لیفت انجام شود آن گاه لمینت؛ زیرا بعد از لمینت مژه ها دیگر حالت نمی گیرند. در آموزشگاه های آرایشگری و مراکز فنی حرفه ای در سراسر کشور آموزش لیفت مژه و لمینت مژه به صورت کلاس های عمومی، خصوصی و نیمه خصوصی انجام می شود.

 

وسایل لیفت مژه

وسایل لیفت مژه عبارتند از:

 • انواع پنس ها براش ها
 •  برس های مخصوص
 •  میله های جداکننده انواع مژه
 • رنگ محلول مخصوص شستشوی مژه ها
 • پد مخصوص سیلیکونی برای زیر چشم
 • مواد کراتینه و مواد مخصوص در سه بسته

گذاشتن مواد لیفت  بر روی مژه ها

نگنه مهم در آموزش لیفت مژه مواد لیفت می باشد، این نوع لیفت با مواد گوناگونی انجام می شود و به طور کلی تقریبا تمامی مراحل مانند همدیگر می باشند. گاهی لازم است که همزمان با لیفت مژه لیفت ابروها نیز صورت بگیرد به همین خاطر است که در برخی مراکز آموزش لیفت مژه و ابرو در کنار هم صورت می گیرد.

 

آموزش لیفت مژه با مواد مای لمینیشن:

ابتدا مژه ها را کاملا تمیز کنید، سپس پلک پایین را با کمک چسب از پلک بالا جدا کنید، اکنون مواد شماره ۱ داخل بسته را با براش های کوچک از پایین تا وسط مژه ها بمالید و در حدود ۲۰ تا ۲۵ دقیقه صبر کنید.

مواظب باشید که مواد را به نوک مژه ها نمالید زیرا باعث بور شدن آن ها می شود. بعد از آن مواد شماره ۲ را به مدت ۱۰ تا ۱۲ دقیقه بر روی مژه ها قرار دهید. اگر مایلید که رنگ مژه های تان را تغییر دهید اکنون به اندازه ی یک نخود رنگ را با دوقطره اکسیدان ترکیب کنید و آن را ۱۰ دقیقه بر روی مژه ها بگذارید. در آخرین مرحله وقتی مژه ها را از همه ی مواد تمیز کردید مواد کراتینه را به مدت ۲۴ ساعت بر روی موها قرار دهید.

 

آموزش لیفت مژه با مواد لومانسا:

مواد لیفت مژه لومانسا بسیار مرغوب و از جدیدترین مواد لیفت در بازار می باشند. پک پرطرفدار لومانسا شامل: مواد شماره ۱ . ۲ . ۳ لیفت، بیگودی، چسب لیفت مژه، کراتین تقویت کننده مژه، فرچه و میکرو براش مژه و ابزار چوبی جادویی لیفت مژه هستند.

مژه ها را کاملا تمیز کنید؛ آنگاه مواد لیفت شماره ۱ را با استفاده از میکرو براش موجود در پک خریداری شده بر روی مژه ها بمالید. زمان لازم، بستگی به ضخیم بودن و یا نازک بودن مژه های تان دارد. این زمان از ۹ تا ۱۳ دقیقه متغیر است؛ اما از ۱۳ دقیقه بیشتر نباشد.

 اکنون مواد شماره ۲ را روی مژه ها قرار می دهیم تا باعث حالت گرفتن مژه ها و فرشدن آن ها شود. البته این کار را با براش های کوچک انجام دهید و زمان آن هم از ۱۵ دقیقه بیشتر نشود.

در مرحله آخر باید مواد شماره ۳ موجود در پک را بر روی مژه ها قرار دهید. این مواد باعث تقویت مژه ها می شوند و لیفت مژه را ماندگار کرده و تثبیت می کند.

 

آموزش لیفت مژه با مواد دالیزلش:

ابتدا مژه ها را تمیز و خشک کنید سپس بیگودی را بر روی مژه ها فیکس کنید. اکنو باید مواد شماره ۱ را از ریشه مژه ها تا قوس بیگودی ها بمالیم و صورت متقاضی را به مدت ۲۰ تا ۲۵ دقیقه با حوله ای بپوشانیم .

بعد از زمان گفته شده مواد را با گوش پاک کن کاملا تمیز و خشک کنید و مواد شماره ۲ را به همان روشی که گفته شد به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بر روی مژه ها قرار دهید. در مرحله ی بعد برای مشتریانی که متقاضی رنگ مژه نیزهستند به مدت ۱۵ تا ۲۰ دقیقه رنگ مژه بگذارید. اکنون از مواد پاک کننده استفاده کنید و مژه ها را کاملا تمیز کنید و در نهایت مواد کراتینه را بر روی مژه ها قرار دهید.

 

آموزش لیفت مژه با مواد شاینی:

 مواد شماره ۱ را بین ۱۵ تا ۲۰ دقیقه بر روی ریشه مژه ها قرار دهید. سپس مواد شماره ۲ را به مدت ۱۵ دقیقه بر روی کل مژه ها بمالید و بعد از آن ۵ دقیقه رنگ و اکسیدان و در مرحله ی آخر هم استفاده از مواد کراتین به مدت ۲۴ ساعت بر روی کل مژه ها.

 

آموزش لیفت مژه با مواد بایوتاچ:

بعد از تمیز کردن مژه ها، با کمک بیگودی مخصوص و چسب مژه ، مژه ها را به سمت بالا شانه زده و تثبیت می کنیم؛ سپس مواد سفید رنگ شماره ۱ را از ریشه مژه ها تا گودی بیگودی می مالیم و ۱۵ دقیقه آن را با حوله ای کاور می کنیم.

اکنون نوبت مواد آبی رنگ شماره ۲ است که دقیقا مانند مواد قبلی انجام می شود و ۱۰ دقیقه منتظر می مانیم. در مرحله ی بعد مواد صورتی رنگ تقویت کننده را به کل مژه ها می مالیم و بیگودی را دیگر باز می کنیم؛ این کار ۵ دقیقه طول می کشد. بعد از آن با مواد ریمو مژه ها را می شوییم.

 

هزینه آموزش لیفت مژه

هزینه آموزش لیفت مژه از یک میلیون تومان تا دو میلیون و پانصد هزار تومان متغیر است. آموزش لیفت مژه مرحله به مرحله و به صورت عملی انجام می شود. آموزش لیفت مژه طبیعی که همان آموزش لیفت مژه هیبریدی است هزینه ای متفاوت و مراحلی متفاوت تر از بقیه ی روش ها دارد. از آنجا که مژه های طبیعی بعد از لیفت مژه رشد خواهند کرد، به روش هیبریدی، مژه های طبیعی تازه رشد کرده را رنگ کرده و به سمت بالا فر می کنند که در این روش از دو برند بایوتاچ و دالیزلش استفاده می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  خانهفروشگاهحسابتماس با ما