شامپو پاک کننده مژه دلوکس (لش واش)

در این مقاله می پردازیم به شامپو مژه دلوکس ، نحوه شستن ،تمیز کردن اکستنشن ، مراقبت هایی بعد از اکستنشن مژه با ما همراه باشید .

 

 

آموزش تمیز کردن اکستنشن مژه

1- اکستنشن های خود را به طور منظم تمیز کنید بعد از انجام اکستنشن مژه باید به طور مرتب آن را تمیز کنید . برای شستن اکستنشن ها زمان اختصاص دهید . اینکار را حداقل چند بار در هفته و به کمک شامپو پاک کننده ملایم مژه انجام دهید تا گرد و خاک موجود بین مژه ها را تمیز کنید .

2 – مژه های خود را از چربی حفظ کنید اجازه ندهید محصولات غنی از رطوبت همچون شامپو ، نرم کننده ، گلیسیرین یا کرم های سنگین نزدیک مژه یا خط مژه قرار گیرد زیرا چسب را شل می کند . به عنوان مثال زمانی که دوش می گیرید سر خود را به سمت عقب ببرید تا وارد چشمتان نشود .

۳- چشم های خود را نمالید از ضربه زدن یا کشیدن مژه های خود خودداری کنید ، اینکار باعث شل شدن اکستنشن ها می شود . زمانی که مژه ها را شانه می کنید مراقب باشید ، ممکن است مژه های طبیعی را از بین ببرید . اگر اکستنشن ها اذیت تان می کند از یک فرد حرفه ای برای خارج کردن آن ها کمک بگیرید .

۴- به دقت آرایش چشمتان را انجام دهیدمشکلاتی که برای سلامت چشم ایجاد می کند ، گرفته شود

بعد از اکستنشن مژه باید از یک شوینده خوب و بدون الکل و روغن استفاده کنید .روغن اضافی می تواند چسب اکستنشن مژه را تجزیه کند .

 

 

 

معرفی بهترین شامپو پاک کننده مژه

کمپانی دلوکس با تولید شامپو پاک کننده مژه دلوکس پروفشنال یک پاک کننده کامل برای پوست حساس دور چشم و مژه های نازک و ظریف ، ضامن مراقبت چشم و مزه هاس شماست

انواع شامپو پاک کننده مژه دلوکس ، با بهره گیری از تکنولوژی میکرو ، به منظور پاک کنندگی کامل پوست حساس دور چشم و مستعد سوزش و مژه های نازک و ظریف ، ماندگاری بالا مخصوص پاک کردن آرایش و نگهداری اکستنشن و کاشت مژه می باشد

شامپو پاک کننده مژه EGF دلوکس پروفشنال

 

شامپو پاک کننده مژه EGF دلوکس پروفشنال فوم حبابی پاک کننده EGF مناسب پوست دور چشم حساس و مستعد سوزش و مژه های نازک و ظریف می باشد ، استفاده از فوم پاک کننده دلوکس بصورتی امن و ملایم با شستشوی کامل
پوست و دور چشم و مژه را پاک و تمیزه نموده و آنها را نرم و لطیف می سازد . حاوی ذرات غنی و ملايم ، کاهش دهنده سوزش پوست دور چشم و مژه ، تمیز کننده کامل دور چشم حساس و مژه نازک و ظریف می باشد مزایای شامپو پاک کننده مژه EGF دلوکس پروفشنال
این فوم منحصر به فرد دارای EGF بطور موثری چربی و پروتئین های موجود روی خط مژه را ، بدون ضعيف کردن پیوند های اکستنشن مژه از بین می برد . نظافت مناسب مژه ها به منظور پیشگیری از مشکلات چشمی ضروری است

چرا از شامپو اکستنشن استفاده کنیم؟

افزایش میزان باکتری یا ph پوست تا حدی خارج از تعادل است ، میتوان با قطعیت گفت که برای هر اکستنشن مژه ای ، باید محصولی پوششی و حمایتی در جهت بهداشت چشم و تمدید دوام اکستنشن های مژه در اختیار داشت شامپو پاک کننده ملایم مزه دلوکس پروفشنال حاوی ذرات غنى و ملایم ، کاهش دهنده ی سوزش پوست دور چشم و مژه تمیز کننده کامل دور چشم حساس و مژه ظریف با ترکیبات طبیعی و پاک کنندگی کامل و نرم و مرطوب کننده می باشد
برای خرید شامپو مژه (لش واش ) کلیک کنید

شست و شوی مژه چه مزایای دارد 

این درست است که بعد از اکستنشن نمی توانید مژه های خود را خیس کنید. که اگر این کار را انجام دهید، آب یکپارچگی چسب را به خطر می اندازد و همه آن مژه های زیبا را از دست خواهید داد. اما این نمی تواند فراتر از واقعیت باشد. شما باید مژه های خود را اگر نه هر روز، حداقل یک روز در میان با یک شامپو مخصوص مژه تمیز کنید!

مژه های تمیز و دوام بیش تر 

تجمع چربی، پوست، کثیفی و آرایش روی اکستنشن‌های شما باعث ریزش زودرس می‌شود و می‌تواند چسب را از بین ببرد. مژه‌های شما برای محافظت از چشم‌های شما، مواد زائد را جذب می‌کنند و اکستنشن‌های شما نیز همین کار را می‌کنند. بنابراین مطمئن شوید که این ناخالصی ها را پاک می کنید. اگر این کار را نکنید چه اتفاقی می افتد؟

عفونت و باکتری

بنابراین می دانیم که مژه ها از چشمان شما در برابر مواد زائد محافظت می کنند، همچنین از چشمان شما در برابر عفونت محافظت می کنند. با گذشت زمان این تجمع می تواند منجر به بلفاریت شود. بلفاریت التهاب پلک ها است که معمولاً زمانی ایجاد می شود که غدد چربی ریز در پایه مژه مسدود می شوند. این باعث ایجاد پوسته های شوره مانند می شود که در اطراف پایه مژه ها پیچیده می شود. پلک ها ممکن است قرمز، متورم یا احساس درد به نظر برسند. این همچنین می تواند باعث از بین رفتن زودرس مژه های طبیعی شما شود. شستن مژه ها از ایجاد این تجمع جلوگیری می کند.

قدرت چسبندگی بیش تر 

یکی دیگر از دلایل تمیز نگه داشتن مژه ها این است که مطمئن شوید بهترین پیوند را بین مژه طبیعی، چسب و اکستنشن مژه دارید. آیا تا به حال سعی کرده اید روی سطحی که تمیز نیست چسب بزنید؟ نوار چسب به زباله ها می چسبد و سطح آن باعث ریزش آن نمی شود. هنگامی که یک پسوند را اعمال می کنیم، همین اتفاق می افتد. اگر سطح مژه شما تمیز نیست، چسب به مواد زائد چسبیده و نه مژه طبیعی، باعث می شود که به سرعت از بین برود. اطمینان از شسته شدن مژه ها قبل از قرار ملاقات باعث می شود که بهترین ماندگاری ممکن را داشته باشید.

ما عاشق استفاده از پاک کننده فوم حمام بوربولتا هستیم. اگر آرایش می‌کنید، به عنوان اولین قدم از پاک‌کننده‌های آرایش بدون روغن استفاده کنید.
1- پمپ پاک کننده را در دستان خود بریزید. فوم را با یک برس آرایشی تمیز، نرم و کرکی بچرخانید سپس به آرامی روی پلک ها و از میان مژه ها بمالید. مطمئن شوید که دقیقاً در پایه اکستنشن مژه خود (بالا و زیر) قرار می گیرید زیرا این همان جایی است که بیشترین تجمع مژه ها در آن اتفاق می افتد. از برس آرایشی خود برای شستشوی پلک ها با آب خنک استفاده کنید. با دستمال خشک کنید و سپس با یک چوب ریمل تمیز آن را شانه کنید.

لیفت ابرو چیست؟

امروزه زیبایی چهره بسیار مهم است و بر کسی پوشیده نیست که این موهای کوتاه و باریک موجود در صورت چقدر در زیبایی موثر هستند. داشتن ابروهایی پرپشت و تمیز م مرتب چهره را جذاب تر خواهد کرد. یکی از روش هایی که به شما کمک می کند تا موهای ابروان شما همیشه مرتب به نظر برسد انجام لیفت ابرو می باشد.

حتما می دانید که اگر چین و چروک های میان ابروان و پیشانی از بین بروند و ابروها کمی به سمت بالا کشیده تر شوند، صورت تان زیباتر می شود و چشمان تان هم بازتر. کشیدگی ابروها و گشوده تر شدن چشمان یعنی زیبایی دائمی.

 

لیفت ابرو

لیفت کردن ابرو  یعنی بالاکشیدن موهای ابرو . به عبارتی ساده تر یعنی کشیدن تک تک تار های موی ابرو به سمت بالاب با این روش شما دارای ابرو هایی با ظاهری طبیعی دارید و چهره شما را جوان تر نشان داده می شود.

مراحل لیفت ابرو با مواد

بالا کشیدن موهای ابرو با مواد به این صورت انجام می شود که ابتدا با برس ابرو، ابروهایتان را به سمت بالا مرتب کرده سپس با برس مخصوص لیفت کردن ابرو تمام تار های موی ابرو را به سمت بالا کشیده و حالت می دهند، سپس با چسب لیفت مخصوص ابرو، آن ها را فیکس می کنند، بعد از مدت زمان معلوم و مشخص شده با میکرو براش چسب را از روی ابرو ها پاک می کنند.

سپس ماده ی فیکس کننده را به مدت 15 دقیقه روی ابرو ها گذاشته و با کاور نایلونی می پوشانند. بعد از این زمان گفته شده مواد را پاک می کنند و اگر متقاضی تمایل داشته باشد فیکس رنگ را بر روی آن ها قرار می دهد وگرنه از فیکس رنگ استفاده نمی شود.

توجه داشته باشید که بعد از اتمام لیفت کردن ابرو نباید به ابرو ها رطوب و آب بخوره و باید به مدت 24 ساعت حمام نرید تا این مواد به خوبی بر روی موهای ابرو بماند تا ماندگاری بیشتری داشته باشد.

مدت زمان انجام لیفت ابرو

زمان انجام لیفت با از مقتی که مواد را بر روی ابرو ها قرار می دهند نیم ساعت تا چهل دقیقه زمان نیاز دارد این زمان بسته به جنس موی ابرو هر کس متفاوت است اما به طور کلی بین نیم ساعت تا چهل دقیقه زمان میبرد.

 

ماندگاری لیف ابرو

ماندگاری آن خیلی طولانی نیست تقریبا هر ماه باید تمدید شود اما بسته به جنس مو ابرو ها برای برخی تا دوماه یا یک ماه نیم هم ماندگاری خواهد داشت.

خرید مواد لیفت ابرو

خرید مواد لیفت ابرو باید از مجموعه های معتبر صورت گیرد مجموعه دلوکس یکی از معتبر ترین مجموعه در این زمینه می باشد و تمام محصولات خود را با کبفیت عالی به فروش می رساند.

گاهی پک مواد لیفت کردن ابرو خیلی کامل تر و مجهزتر هستند ولی به طور کلی این مواد شامل: برس ( براش ) ابرو، چسب لیفت، میکرو براش ابرو، ماده ی فیکس کننده و فیکس رنگی می باشند.

به هیچ وجه لیفت ابرو  با مواد را خودتان انجام ندهید زیرا ممکن است ابرو هایتان را کاملا بسوزانید و عوارضی را به وجود بیاورید که غیر قابل جبران باشند. شناخت ماده مناسب و با کیفیت کار هر کسی نیست از این رو ما سعی کرده ایم از مواد با کیفیت استفاده کنیم.  مجموعه ما از بهترین و معتبر ترین برند های مواد آرایشی استفاده می کند فقط کافیست با ما تماس بگیرید و مواد مورد نظر خود را سفارش دهید.

 

ژل لیفت ابرو

ژل لیفت کردن ابرو دارای ماده بسیار مقوی، حالت دهنده ای و ضد موخوره و ضد ریزش برای ابروست، از این ژل برای حالت دادن ابرو ها استفاده می شود.

 

لیفت ابرو مناسب چه کسانی

  • افرادی که ابرو های خود را تاتو کردن 
  • افرادی که می خواهند ابرو هایی مرتب و خوش فرمی داشته باشند 
  • افرادی  که ابروهای کم پشت و نامرتب و افتاده دارند
  • افرادی که به دنبال ابروهایی پر رنگ و پهن هستند

 

مزایای لیف ابرو 

در این قسمت به بررسی فواید لیفت ابرو می پردازیم:

  • تغییر حالت دادن ابرو ها و شکل دادن به آن ها.
  • مرتب شدن ابروها
  • تقویت ابروها
  • بی خطر بودن 

 

عوارض لیفت ابرو

لیفت کردن ابرو نتها ابرو های شما را زیباتر می کند بلکه باعث تقویت تار موی ابرو های شما می شود اما باید به این نکته توجه داشته باشید که موادی که برای لیفت ابرو استفاده می شود بسیار مهم هستند اگر مواد با کیفیتی نباشد باعث ریزش ابرو های شما می شود.  ضرر لیفت ابرو بر اساس نوع موادی که استفاده می شود بستگی دارد.

قیمت لیفت ابرو

هزینه لیفت ابرو بر اساس کیفیت و برند یا مارک موادی که استفاده می شود بستگی دارد. جهت کسب اطلاع از قیمت انواع مواد لیفت کردن ابرو با ما تماس بگیرید. دلوکس یکی از بهترین مجموعه ها در زمینه فروش انواع مواد آرایشی می باشد.