اکستنشن مژه من خیلی بند است چه کار کنم

اکستنشن مژه می‌تواند استایل شما را با نشان دادن ریمل مژه یا ریمل مصنوعی در زمانی که اصلا آرایش ندارید، افزایش دهد. با این حال، این احتمال وجود دارد که مژه های خیلی بلند داشته باشید که می تواند باعث آزار یا تحریک شود. هرگز نباید سعی کنید اکستنشن مژه های خود را در حالی که روی چشم شما هستند کوتاه کنید، زیرا ممکن است مژه های خود را بتراشید و برای همیشه به آنها آسیب بزنید. اگر اکستنشن مژه‌های شما خیلی بلند است و می‌خواهید آن‌ها را درست کنید، سعی کنید در قرار بعدی‌تان طول دیگری بخواهید یا اکستنشن مژه‌تان را در خانه بردارید.

 

 

با مژه کار خود مشورت کنید

 

از مژه کار  خود بخواهید که مژه های شما را عوض کند. اگر بلافاصله پس از نصب تکنسین متوجه شدید که مژه های شما خیلی بلند شده اند، از تکنسین خود بخواهید که طول مژه های شما را تغییر دهد. آنها ممکن است مجبور شوند شما را برای یک قرار جداگانه برنامه ریزی کنند، زیرا نصب اکستنشن مژه چند ساعت طول می کشد.

  • اگر مژه هایتان آنطور که می خواستید نیست، درخواست تغییر را به مژه کار خود بدهید.

مژه های کوتاه تری بگذارید

 

در قرار بعدی خود مژه های کوتاه تری بکارید و از افکت های شبیه به کلاسیک استفاده نمایید . اگر متوجه شدید که اکستنشن مژه‌هایتان خیلی بلند است، در نوبت بعدی که می‌روید، مژه‌های کوتاه‌تر را درخواست کنید. مطمئن شوید که به مژه کار خود بگویید که مژه هایی که دفعه قبل نصب کرده اند برای شما مناسب نمی باشد.

 

حتما سایز مورد نظر خود را به مژه کار بگویید. اگر درخواست مژه های کوتاه تری دارید، تکنسین شما ممکن است فقط یک سایز کوتاهتر کند، که ممکن است آن چیزی نباشد که شما می خواهید. تصاویر را نشان دهید و دقیقا نشان دهید که چه سبکی را می خواهید . 

 

 

کلا دوسش ندارم 

 

از تکنسین خود بخواهید اکستنشن مژه شما را بردارد. اگر واقعاً از ظاهر مژه‌هایتان خوشتان نمی‌آید و فقط می‌خواهید آنها را بردارید، به سالنی که مژه‌ها در آن نصب شده‌اند برگردید و از مژه کار خود درخواست کنید که آن‌ها را بردارید. آنها معمولاً می توانند این کار را به سرعت انجام دهند و حتی ممکن است بتوانند شما را بدون قرار ملاقات مناسب کنند

 

ریموو کردن مژه در خانه 

 

صورت خود را بخار دهید و مژه های خود را با روغن زیتون پاک کنید. 2 فنجان (470 میلی لیتر) آب را بجوشانید و صورت خود را به مدت 30 ثانیه روی آن نگه دارید. یک تکه پنبه را با روغن زیتون خیس کنید و به آرامی مژه های خود را بکشید تا اکستنشن هایتان جدا شوند.

  • اکستنشن مژه قابل استفاده مجدد نیست، بنابراین برای نصب مژه جدید باید هزینه کاشت مجدد بپردازید.
  • ریموو کردن مژه در خانهکار خوبی نیست، زیرا ممکن است به طور تصادفی مژه های واقعی خود را بکشید. اگر می‌توانید صبر کنید، به سراغ مژه کار خود بروید که مژه‌ها را نصب کرده است تا آنها را بردارند.

 

برای برداشتن اکستنشن مژه از ریموور چسب مژه استفاده کنید. پاک کننده چسب مژه را از فروشگاه زیبایی محلی خود خریداری کنید و یک توپ پنبه ای را با آن پاک کنید. پنبه را روی چشم بسته خود با حرکات دایره ای بمالید تا اکستنشن مژه ها از بین بروند.

  • اگر در برداشتن اکستنشن ها مشکل دارید، از پنس اکستنشن مژه استفاده کنید تا به آرامی آنها را بکشید تا زمانی که جدا شوند.

 

 

مژه های خود را در روغن نارگیل آغشته کنید، سپس به آرامی آنها را بکشید. مژه های خود را با روغن نارگیل اشباع کنید و اجازه دهید 10 دقیقه خیس بخورند. از یک پنس اکستنشن مژه استفاده کنید تا به آرامی تک تک اکستنشن های مژه خود را یکی یکی بکشید تا زمانی که جدا شوند

معرفی تکنیک های ویسپی

مژه های ویسپی مژه های کوتاه بلند با ترکیب تکنیک های مختلف یه جلوه ای جذاب برای خاص پسندها می باشد . اکستنشن مژه دریایی از مدل های مختلف با سبک ها و مپ های مختلف در خود می باشد . اکستنشن مژه ویسپی دارای تنوع در اندازه می باشد که باعث ایجاد جلوه ای خاص و منحصر به فرد در چهره ی شما و یا مشتری که بر روی چشم های آن این مدل را اجرا می کنید می شود .

چه مدل های برای مژه های wispy  وجود دارد ؟

انواع مختلفی از مژه ها وجود دارد که می توان برای مژه های ویسپی به کار برد .
شما از بین این مدل ها یک مدل را می توانید انتخاب نمایید . از این مدل ها می توان به :

  1. مژه های کلاسیک ویسپی 
  2. مژه های والیوم ویپسی 
  3. مژه های هیبریدی ویپسی 

مژه های کلاسیک wispy

مژه های کلاسیک ویسپی با ترکیب اکستنشن مژه با سایزهای  مختلف انجام می شود . بعد از اتمام کار مژه های فرد طبیعی کرکی و پر به نظر می رسند . مژه های طبیعی شما
را پر تر و با جلوه ی زیباتری نشان می دهند . مخصوص کسانی است که حجم بیش تری را می خواهند و در عین حال طبیعی و پر حجم نشان می دهند .این مدل برای افرادی که می خواهند مژه های کلاسیک چشم گیر تری را داشته باشند مناسب است .

مژه های والیوم ویسپی

با ترکیب فن های مختلف 2-6 تایی اکستنشن مژه انجام می شود . برای ایجاد جلوه از  فن های بسته استفاده می شود و بین آن ها فن های 2 بعدی تا 6 بعدی برای افزایش تراکم و حجم قرار داده می شود .

اکستنشن مژه هیبریدی ویسپی 

دو تکنیک کلاسیک و والیوم را ترکیب می کند و مناسب افرادی است که مژه های حجیم را دوست دارند .
این مدل مناسب ترین مدل برای مژه های حجیم و کمی نامرتب و طبیعی می باشد .

زیباترین و پر طرفدارترین ویسپی 

پر طرفدارترین ویسپی در بین ویسپی های موجود ، ترکیب اسپایک با طول های متفاوت مدلی جذاب و چشم گیر را به ارمغان می آورد . این مدل مناسب برای افراد طبیعی پسند و سلیقه هایی که متفاوت پسند می باشند .

آیا ویسپی مزه های مشتری را خراب می کند 

خیر، اکستنشن مژه wispy در صورتی که به درستی انجام بشود و نکات بااهمیت رعایت بشود هیچ آسیبی نمی رساند
به همین دلیل است  که پیدا کردن یک  مژه  کار خِبره و باتجربه که بداند  چطور مژه ها را به درستی نصب کند خیلی مهم می باشد .
مثلا تشخیص بدهد که  آیا مشتری کیس مناسب ویسپی هست یا خیر .

توی ویسپی اسپایکی حجمی! باید کاملا به مژه های طبیعی مشتری توجه کنید که آیا برای نگهداری مژه های اسپایکی ضخامت خوب و قد مناسبی دارند؟
خیلی مواقع شده در پایان کار متوجه نامرتبی میشید و دلیلش را  نمیدانید  این دقیقا به کیس نبودن مشتری شما برمیگردد

اگه مژه های ظریف و کوتاه داشته باشند نه تنها کار شما  تمیز در نمیاد بلکه به مژه هاش آسیب هم وارد میشود .
به دلیل سنگینی به اطراف می افتد  و به ماهیچه و ریشه مژه فشار وارد می شود و احتمال شکستن و خورد شدن بسیار بالا می رود

همچنین انتخاب متریال مناسب و و با اصالت نیز بسیار حائذ اهمیت می باشد .
چون نه تنها سایز و جنس مژه ها حتی ضخامت هاهم در برندهای غیراورجینال میتوانند  پارو فراتر از حد مرز ببرند  و سنگینی مضاعفی به مژه اعمال کنند  که سرعت آسیب در این صورت دو برابر خواهد شد .
نتیجه گیری : پس برای تمام مشتری هاتون از ویسپی نمیتونید استفاده کنید

در پایان 

با مژه های ویسپی آشنا شدیم . از خواص این مدل می توان به طبیعی بودن رویش یا حالت قرار گرفتن در چشم می باشد . این مدل یک مدل فوق العاده جذاب می باشد و مناسب برای افرادی می باشد که سبک طبیعی تری را می پسندند .

آموزش پاک سازی صورت با زردچوبه

شادابی و نشاط صورت و جلوگیری از پیری پوست یکی از اهدافی است که همیشه افراد به دنبال آن هستند . ما در این مطلب می خواهیم آموزش پاکسازی صورت با مواد گیاهی و بی ضرر و بدون حساسیت را به شما آموزش دهیم . با پاک سازی کردن صورت خود ، سطح پوست خود را از آلودگی ها و باکتری ها در امان نگه دارید و از زیبایی روز افزون خود لذت ببرید .

آموزش هایی که در این مطلب به شما خواهیم داد 

  • پاک سازی پوست
  • ماساژ صورت
  • آب رسانی پوست

پاک سازی صورت با زردچوبه 

در ابتدا صورت خود را با شیر پاک کننده صورت خوب تمیز کنید . شر پاک کننده چربی ها و باکتری های سطحی پوست را از صورت شما پاک می کند . در مرحله بعد صورت خود را به واسطه ی ژل آلوورا ماساژ دهید . در هنگام ماساژ صورت دستان خود را از زیر لپ ها از محل فرورفتگی لپ ها ماساژ دهید و سپس به کمک دستان خود صورت را به سمت بالا بکشید .

در مرحله بعدی 

صورت را یک ربع که با آلوورا ماساژ دادید صورت شما کاملا آب رسانی به آن انجام شده است . سپس با کمک زردچوبه تازه و کمی عسل و آرد برنج مخلوط شده صورت خود را ماساژ دهید . به این صورت که مواد را روی پوست خود قرار دهید و سپس بعد از گذشت 5 دقیقه به خورد پوست شما رفت آن را بر روی پوست ماساژ دهید .

بوخور صورت بزنید 

بعد از این که صورت خود را با زردچوبه و عسل و آرد برنج ماساژ دادید بگذارید در ابتدا صورت شما با این ترکیبات تا 20 دقیقه استراحت کنند و سپس با استفاده از یخ صورت خود را فریز کنید . یخ ها را داخل فریزر ریخته و روی صورت خود ماساژ دهید هم زمان با استفاده از یخ از بخور گرم نیز استفاده کنید . این کار موجب بالا رفتن جریان خود و ایجاد شادابی و نشاط در صورت شما می شود .

مرحله بعد 

در این مرحله پوست خود را دوباره با آلوورا ماساژ دهید . در این زمان پوست شما بعد از لایه برداری های انجام شده نیاز دارد تا به واسطه ی آلوورا آب رسانی شود . حالا پوست شما سالم تر و ساداب تر از قبل شده است . تا مدت ها از شر جوش هاو آکنه دور باشید و از زیبایی روز افزون خود لذت ببرید .

در پایان 

در روشی که به شما آموزش دادیم با استفاده از مواد گیاهای و پر از خواص به شما نشان دادیم که می توان در خانه هم با روش های فوق العاده و گیاهی پاک سازی انجام دهید و نیازی به ماسک های گران قیمت نیست .

ماسک صورت موجب می شود تا در شهرهای آلوده و شلوغ که هوای شهر پر از دوده و اسیب دیدگی می باشد پوست صورت شما شفاف باشد و از آلودگی ها در امان بماند . پاک سازی برای پوست شما حتما نیاز است و باید هر چند وقت یک بار این کار را انجام دهید . پاک سازی های گیاهی را می توانید هر هفته انجام دهید و هیچ آسیبی به پوست شما نمی رساند .

نکته مهم در پاکسازی صورت دستان شماست یا فردی که کار پاگ سازی را برای شما به انجام می رساند . در ماساژ صورت سعی نمایید  ازنک انگشتان دست استفاده نمایید ، دست ها نباید ناخن داشته باشند چون موجب آسیب به پوست شما می شود .

آموزش مپ اکستنشن سنجابی وکاربرد آن

از مپ سنجابی در اکستنشن مژه می توانید برای متعادل سازی صورت استفاده نمایید . مپ سنجابی یکی از مدل های پر  طرفدار در اکستنشن مژه محسوب می شود که شما می توانید تمام نمای کار را چه در چهره و چه در صورت مشتری این تغییرات بسیار چشم گیر را اعمال نمایید . با ما همراه باشید تا به کاربردهای مپ اکستنشن سنجابی بپردازیم .

در چه جاهایی می توانیم از مپ سنجابی استفاده نماییم 

با استفاده از این مپ سازی می توانید چشم هایی که از هم فاصله دارند را نزدیک تر کرده و متعادل سازی زیبایی انجام دهید .

چشم های نزدیک به هم اما افتاده ، میتوانید از مپ  سنجابی جهت لیفت و کشیدگی به سمت بالا استفاده بشود

هم چنین برای چشم های گرد و برجسته می توانید از اکستنشن سنجابی  استفاده کرد و حتما از مژه های کم حالت استفاده کنید .

چشم های تو رفته باید در صورت مپ سنجابی از سایز بلند هم استفاده کنید با فر ضعیف که کار شما را تکمیل کند .

چشم های پف دار اگه افتاده بودند از مپ سنجابی  استفاده کنید و حتما فر در حد استایل دی باشه (فر زیاد) منظور استفاده از فر D می باشد .

مپ کشی سنجابی 

مپ کشی سنجابی و تمام مپ های دیگر موجب دقیق و متعادل در چشم مشتری در قالب یک اکستنشن مژه خوب همه جانبهظاهر شود . مپ کشی سنجابی از بهترین و فوق العاده ترین مپ های موجود برای اکستنشن مژه محسوب می شود .
برای آموزش مپ کشی اکستنشن مژه حتما به آموزش های مپ کشی اکستنشن مژه مراجعه نمایید .مپ کشی سنجابی را با مژه های کوتاهشروع می کنند و  به تدریج از تارهای بلندر تر استفاده  می شود، به طوری که نیمه راه طولانی ترین طول را دارد و سپس به تدریج دوباره به سمت چشم خارجی کوتاه می شود. در تصویر زیر مپ اکستنشن مژه را برای شما نشان داده ایم که می تواند کمک بسیاری به شما کند .

معرفی فن ها و کاربرد فن ها در اکستنشن مژه

در این مطلبی می خواهیم به معرفی انواع فن ها بپردازیم . فن ها به چند دسته تقسیم می شوند ؟ چگونه باید از فن ها استفاده کنیم ؟ برای رسیدن پاسخ سوال های خود با ما همراه باشید . فن ها یکی از مهم ترین و اصلی ترین موارد در اکستننشن مژه می باشند .

فن های باریک یا narrow fan

وقتی میخواهید یک کاراکستننشن مژه  حجیم و با تراکم بالا داشته باشید، این فنها در افزایش حجم بسیار کمک میکنند
این مدل بیشتر در نمونه های مدلینگ مورد استفاده قرار میگیرند ! اندازه سر این فنها حتی در تعداد تارهای بالا هم نهایت ۳-۴میل باید باشند

فن های متوسط یا MEDIUME FAN

فن های متوسط نمونه کاراکستنش مژه شما را  طبیعی تر جلوه میدهند . پس برای داشتن یک اکستنشن مژه طبیعی این عمل را انجام دهید . فن های متوسط کمی از ارتفاع سایز شما رو کم میکنند و اجازه عبور نور رو به پشت پلک میدهند! اندازه فن های متوسط  حتی در حجم های مگاوالیوم نهایت ۵ انذازه دارند . از این مدل فن های انتظار ارتفاع زیاد را نداشته باشید .

فن های پهن یا WIDE FAN

حجم مژه سبک تر به نظر میرسد و برای افرادی که حجم مژه هاشون کم هست استفاده میشود .مناطقی از مژه طبیعی افراد که دچار ریزش شده با این فن ها پوشش داده میشود .در فن های پهن شما مجاز هستید در این فن ها تا ۶ میل هم عرض داشته باشید . و در نظر بگیرید که با باز شدن فن ها سایزهاتون کوتاه تر به نظر میرسد .

در پایان 

در سالهای ۲۰۱۸ – ۲۰۲۰ فن های پهن مد بودند اما در سال ۲۰۲۱ فن های باریک مد شدن واکثر افراد ترجیح می دهند که اکستنشن مژه خود را بیش تر نزدیک به نمونه های واقعی فن سازی کنند . به همین دلیل خیلی در باز کردن فن ها در کار خود  افراط نمی کنند .

آموزش افکت سایه چشم اکستنشن مژه

افکت اکستنشن مژه سایه چشم که نمای زیبایی به چشم های شما می دهد و یادگیری آن برای بسیاری از اکستنشن کاران هیجان انگیز بوده است . با استفاده از این افکت میتوانید به چشمانتان نمای سه بعدی داده و از سایه روی چشمان خود لذت ببرید . با ما همراه باشید تا این افکت را برایتان توضیح دهیم .

آموزش افکت سایه چشم در اکستنشن مژه 

برای تکنیک سایه چشم هم مثل تمام مپ ها ترکیبات متفاوتی نوشته میشود .
اما قائده اصلی برای افکت سایه چشم  : سایه انداختن در گوشه بیرونی چشم با رنگ مشکی خواهد بود .

در تکنیک سایه چشم  استفاده از رنگ ها اهمیت ویژه ای دارد چرا که رنگ ها هستند که به چشمان شما بعد می دهند .
علاوه بر این توانایی تفکیک لاین هم بسیار حائز اهمیت است چون باید قادر باشید در لاین ها مپ های جدا با رنگ های متفاوت اجرا کنید .

فرمول خاص این افکت میتواند ترکیبی از رنگ ها به ترتیب از گوشه داخلی چشم از سایز ۹ میل با رنگ های زیر باشد .
نارنجی- مسی روشن- شکلاتی تلخ ‌-مشکی
اما مشکی کار شده در گوشه بیرونی میتواند منحصرا در لاین پایین اون بخش کار بشود و تمام رنگ ها با استایل C و مشکی استایل L کار شوند .

با این وجود شما میتوانید نمونه ای از یک منحنی و سایه در چشم مشتری خودتون ایجاد کنید باز هم در صورت خارج نشدن از قوانین اصلی میتوانید ترکیب رنگهای بسیاری رو استفاده کنید و شاید با سلیقه خودتان بتوانید از استایل D و L نمونه زیبایی بسازید

در پایان آموزش سایه چشم 

استفاده از رنگ ها و ترکیب رنگ را رعایت کنید و از مپ کشی با رعایت نکات طبق آموزشی مپ کشی برای اکستنشن مژه عمل کنید تا کارتان را به بهترین نحو انجام دهید .

آموزش افکت رنگی اکستنشن مژه 

 

رفع سفیدک در هنگام اکستنشن مژه

سفیدک زدن در اکستنشن مژه یکی از بدترین اتفاقی است که می تواند برای یک اکستنشن کار بیفتد و کار او را به طور خیلی فجیهی نابود کند . با ما همراه باشید تا نسبت به رفع سفیدک اکستننشن مژه اقدام کنیم .

سفیدک چسب مژه

اولین و راج ترین نوع سفیدک در برخورد بخار ، رطوبت آب اشک و بخار است که در اثر تماس با چسب مژه حساسیت نشان داده و به صورت گلوله های سفید روی مژه نمایان می شود .  برای جلوگیری از این مشکل نباید اجازه بدهیم که که حین کار رطوبت به اکستنشن مژه برخورد کند . تمام عواملی که موجب ایجاد رطوبت می شود سبب تشکیل این سفیدک ها روی مژه می شود . حتی تعریق دست هم می تواند با چسب ایجاد رطوبت کند و تشکیل سفیدک کند .

رفع سفیدک مژه هنگام اکستنشن مژه و کار با چسب 

برای جلوگیری از ایجادسفیدک روی مژه و ایجاد برفک روی اکستنشن مژه نسبت به حذف رطوبت اقدام کنید . در قدم بعدی اگر کار از کار گذشت و این مقدار بیش تر شد شما مجبورید با دو پنس مژه ها را جدا کرده و مژه های جدید جای گذاری کنید .

سفیدک هنگام ریموور اکستنشن مژه 

یکی از شایع ترین مواردی که برای تقریبا همه اکستنشن کاران اتفاق افتاده است ایجاد سفیدک روی مژه هنگام استفاده از ریموور اکستننش مژه می باشد . ریموور یک مایع بسیار حساس می باشد که برای استفاده از آن نیاز به مهارت بالایی دارید . برای کم تر شدن این مشکل از کرم ریموور استفاده کنید . باز هم دلیل ایجاد این مشکل ایجاد رطوبت با مواد به کار رفته در اکستنشن مژه می باشد .

حل مشکل سفیدک مژه در هنگام استفاده از ریموور اکستنشن مژه

در ابتدا آرامش خود را حفظ کرده و سپس به وسیله دو میکرو براش آغشته به وازلین با آرامش تمام مواد سفیدک زده رو حل می کنیم و تمام موارد را با پنس جدا می کنیم .

سفیدک پد یا دستمال 

سفیدک ید یا دستمال به و با پنس گاهی وقتی مژه ای به پد میچسبد و شما آن را و با پنس از پد جدا میکنید میبینید که با تکه ای از پد جدا شده سفیدی روی مژه برجای مانده است . یا وقتی میخواهید چشم مشتری رو حین کار خشک کنید دستمال رو زیر مژه ها میزارید و پرزهای دستمال به چسب میچسبد و ایجاد سفیدک میکند . در چنین حالتی شما باز هم مجبورید مژه های سفید شده رو با پنس جدا کنید و مجدد روش مژه جدید بزارید .

نکات مهم هنگام کار با چسب اکستنشن مژه

شما وقتی مهارت کار با چسبهای ۰/۵ تا ۱ ثانیه رویا میگیرید  باید به شرایط دمایی و رطوبت محیط همدقت لازم را داتشه باشید .

به طور مثال اگر قرار است در جایی متفاوت از این شرایط دمایی یا رطوبتی فعالیت کنید ۲ تا کار میتوانید انجام دهید .

۱- با توجه به کاهش یا افزایش دما و رطوبت منطقه جدید سرعت چسبتان را  چند صدم تغییر بدهید ب طور مثال :

اگه قراراست  در منطقه شرجی با رطوبت بالای ۶۰٪ کار کنید بجای ۰/۵ تا ۱ ثانیه ، سرعت ۱تا ۲ ثانیه ان چسب را  تهیه کنید تا با هما ن کیفیت و سرعت قبلی بتوانید کار خود را به اتملم برسانید .

۲- اگه میخواهید از همان چسب خودتان استفاده کنید با توجه به شرایط جدید باید خودتان را وقف بدهید و سازگار کنید  به طور مثال : 

اگر در منطقه خیلی خشک مثل یزد با رطوبت بسیار اندک فعالیت میکنید و همان چسب ۰/۵ ثانیه در اختیاردارید باید بجای ۳-۴ ثانیه حدود ۱۰ ثانیه یا بیشتر مکث داشته باشید و بعد پنس را رها کنید

آموزش افکت گلامور

افکت گلامور که انقدر محبوب است چیست و چگونه انجام می پذیرد ؟ در این مطلب می خواهیم به افکت گلمور که دارای محبوبیت بالایی در بین اکستنشن کاران دارد و مشتریان علاقه زیادی به این افکت گلامور دارند را توضیح دهیم .

افکت گلامور چیست ؟

اول از همه برای شما بگیم که افکت گلامور مخصوص چه افرادی است تا انتخابی درست داشته باشید . افکت گلامور ویژه افرادی است که چشم های درشت و مژه های ضخیمی دارند . پس قبل از شروع به انجام افکت گلامور مژه های مشتری خود را مورد بررسی قرار دهید . افکت گلامور روی تمام مپ های عروسکی و سنجابی و میکس قابل اجرا می باشد .

افکت گلامور با چه روشی انجام می شود ؟

افکت محبوب گلامور این تکنیک را دنبال می کند . قرار دادن مژه با تکنیک کلاسیک روی تمام تارهای مژه بیش از حدود 90 درصد تارهای مژه در تمام لایه ها یک  نمای فوق العاده خاص و زیبایی را که سلیقه ی آن ها بیش تر به مژه کلاسیک نزدیک است القا می کند . پس این مژه مخصوص افرادی است که مژه های با حجم بیش تر از کلاسیک و کمی پر زرق و برق تر میخواهند .

با افکت گلامور نیازی به آرایش چشم نداشته باش

اگر شما می خواهید طبیعی بودن مژه های خود را حفظ نمایید و در عین حال مژه های با فر زیبا و کمی شباهت به استایل کیم داشته باشید افکت گلامور انتخاب مناسبی برای شما می باشد . در این سبک از نهایت  حجم، طول و فر مژه خود در همین حالت طبیعی که دارد لذت ببرید .

مپ کشی افکت گلامور چگونه انجام می شود ؟

درواقع گلمور اگه با افکت گربه ای با سایز های بلند و ضخامت ۰/۱۵ یا ۰/۲ کار بشود  فوق العاده نمای  جذابی را ارائه می دهد .
برای انجام مپ گلامور هم میتواند چشم رو به ۲قسمت تقسیم کنید  و گوشه داخلی رو ۳-۴ سایز کوتاه کار کنید و قسمت دوم بیرونی چشم را یک سایز کار کنید .

مثال سایزبندی :

نصف چشم (داخلی ) ۹-۱۰-۱۱-۱۲
نصف دیگر چشم (بیرونی) از یک سایز ۱۳

به خاطر داشته باشید که در این اکستنشن هم تارهای مژه را پر کار کنید و حجم مناسبی به کارتان بدهید .رعایت اصول فوق موجب تمیز درآمدن روش یا افکت گلامور و رضایت فرد را به دنبال دارد .

در پایان آموزش افکت گلامور 

در این مطلب به آموزش گلامور پرداختیم . نکته قابل توجه در این افکت انجام این افکت برای افرادی که  مژه های پر دارند توصیه نمی شود . سعی کنید آناتومی صورت مشتری را در هنگام انجام اکستنشن مژه به درستی آنالیز کنید .