وقتی تسلط به اصولی اکستنشن کردن پیدا کردید وقتش رسیده که به کارتون سرعت بدید اگه بتونید با سرعت بیشتری کار کنید دیگه مشتری بیشتری هم جذب میکنید و این یعنی درآمد بیشتر با این حال، سریع اکستنشن کردن کار آسونی نیست تمام حرکات ریز شما مهمه، با پنس مژه برداشتن، جای درست گذاشتن، نحوه ب فرو بردن تو چسب، سرعت خارج کردن، سرعت مژه گذاشتن و از همه مهم تر چقدر سریع مژه هارو جدا کردن (ایزولیت) می باشد . در واقع هدف از ایزولیت کردن افزایش سرعت کار شما و تمیز تر درآمدن کار شما می باشد .

کارهایی که برای ایزولیت و جداسازی مژه ها می توان در اکستنشن مژه انجام داد 

  • مژه ها را به کمک دو پنس جدا کنید
  • مژه ها را با استفاده از انگشتانتان ایزولیت کنید
  • به وسیله پد ایزولیت انجام دهید
  • مژه ها را به کمک چسب بالا ببرید

جدا کردن مژه ها با دو پنس 

شما با کار کردن روی مژه های مشتری با هر دو پنس خود در جدا کردن مژه های ریز و و بسیار کوچک فرد کار خودتان را راحت کنید با این کار دیگر مژه های ریز فرد برای شما سدی برای بهتر انجام سدن کار و چسبیدن مژه ها نمی شود .

گاهی اوقات حتی لازم است که با دو عدد پنس مژه را در اکستنشن مژه جدا کنید و بعد از آن می توانید سراغ فن سازی و نصب بروید ، هم چنین  می توانید ، پنس ایزوله خودتان را به سمت پایین وبه سمت مژه ها زاویه بدهید . و یا این که بخشی از مژه ها را روی یک تار دور کنید ، تا میدان دید بهتری برای خود ایجاد نمایید و ایزوله شدن را آسان تر انجام دهید .

جدا کردن یا ایزولیت کردن مژه ها به کمک انگشتان دست 

ناخ انگشت دست راست ( انگشت دون دست که انگشتر در آن قرار می گیرد ) شما می توانید به کمک آن یک ایزوله سازی قوی ایجاد کنید . کافیه کمی تمرین کنید و بعد از مدتی خیلی راحت می توانید به جدا سازی تارهای مژه بپردازید .

توجه داشته باشید که حتما دست ها کاملا تمیز باشند تا به مژه های مشتری آسیبی نرسد . با استفاده از این روش مژه های پر پشت را خیلی راحت می توانید ایزوله سازی کنید .  برای انجام این کار کافیست که با یک پنس مژه های فرد را که می خواهید متصل کنید یا با آن کار کنید را گرفته و با دست هم مژه های کناری را .

 

به کمک پد جداسازی اکستنشن مژه را انجام دهید 

برای جداسازی با پد کافیه که در ابتدا یک پد روی مژه ها بگذارید و سپس با پنس یک لایه را بیرون بکشید و خیلی راحت
اکستنشن خود را انجام دهید . سپس مژه ها را به کمک چسب بالا ببرید و پد را بردارید و مژه های زیر آن را مجددا اکستنشن کنید .
در ابتدا مژه ها را خشک کنید و مژه ها را بپوشانید و در مورد بعدی زهر وسط چسب را خوب بگیرید تا مژه ها به یکدیگر نچسبد .
چسبندگی وسط چسبتان را  با پشت دستتان بگیرید تا مژه ها کنده نشود!!! پد رو با چسب میکروپور ر‌وی پوست مشتری فیکس کنید .

مژه ها را با کمک چسب بالا ببرید 

مژه ها را به کمک چسب بالا ببرید بالا و سپس مژه ها را آرام آرام بیرون بیاورید و سپس روی ان اکستنشن مژه را انجام دهید . به کمک این روش خیلی راحت می توانید جداسازی اکستنشن مژه را انجام دهید .

فقط تنها نکته ای که در میان است این است که اگر لیفت شما خیلی زیاد باشد مژه به سمت بالا کشیده می شود وکار برای شما سخت می شود .  موقع ترمیم هم می توانید فقط با چسب مژه های بلند را بپوشانید و هرچه قدر مژه کوتاه بماند برای نصب با ایزولیت راحت تر است .

نتیجه گیری 

تمام حرکات ریز شما مهم است ، با پنس مژه برداشتن، جای درست گذاشتن، نحوه ی فرو بردن در چسب، سرعت خارج کردن سرعت مژه گذاشتن و از همه مهم تر چقدر سریع مژه هارو جدا کردن (ایزولیت) است .

وقتی میخواهیم سریع تر مژه ها را بچسبانیم  باید سریع تر ایزوله کنیم اگر سعی کنید خیلی سریع بدون استفاده از تکنیک مناسب جداسازی کنید قطعا به مژه های طبیعی مشتری خود آسیب میزنید . نکته کلیدی این است که سرعت کارتان را افزایش بدهید و در عین حال، تمیز وسالم و با کیفیت باشد و هیچ مژه طبیعی به هم نچسبد یا جمع نشود .

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *