بافت فوق العاده منحصر به فرد و سبک سرم بوتاکس مژه مژه ما ، آبرسانی 24 ساعته ای را برای پوست و مژه های نرم ، صاف و ظاهری سالم ارائه می دهد. مرطوب کننده فاقد چربی و سبک با کراتین و ویتامین C ، بلافاصله برگ ها را محافظت کرده و از مژه ها و پوست محافظت می کند.
FORMULA ADVANCED روزانه عمل محافظتی و 24 ساعت طولانی مدت روی مژه ها و پوست شما ارائه می دهد. آبرسانی 24 ساعته برای ظاهر فوق العاده صاف ، مرطوب و سالم و محافظت و درخشندگی پوست شما و مژه های در حال رشد برای انواع پوست ، از جمله کاربران پوست حساس
مواد اصلی :این ماسک کراتین هیدرولیز شده با روغن آرگان ، پروتئین ها ، کراتین و ویتامین ها مژه های طبیعی را تقویت و تغذیه می کند. ماسک تغذیه کننده مژه طبیعی را با کراتین پر کرده و مژه های طبیعی شما را ضخیم تر ، پرتر و بلندتر می کند. آنها طولانی تر و بدون پیچ خوردگی ظاهر می شوند بدون هیچ گونه خطری از محلول perming. مژه ها در واقع با این روش درمانی اضافی در حین لیفت مژه شما قوی تر می شوند.
سرم DLUX PROFESSIONAL KERATIN LASH BOTOX SERUM را می توان به عنوان مرحله ای اضافی برای هر گونه لیفتینگ مژه ، سیستم لمینت ابرو در بازار استفاده کرد و به مشتریان شما در دستیابی به پتانسیل بالابردن جدید کمک می کند. با افزودن بوتاکس مژه به درمان های لیفت ، می توانید با اطمینان خاطر به مشتریان بگویید که با داشتن این مزیت مژه ها ، آنها را سالم تر می کنند. سرم DLUX PROFESSIONAL KERATIN LASH BOTOX SERUM همچنین باعث رشد طبیعی می شود و به مشتریان شما کمک می کند تا مژه های طبیعی بلندتری داشته باشند.
روش استفاده:پس از تمیز کردن و تقویت ، مقداری از نوک انگشتان خود را روی ناحیه چشم و مژه ها با حرکت دایره ای ماساژ دهید. می تواند شب و روز به عنوان مکمل نهایی مراقبت روزانه از پوست شما استفاده شود.

FEATURES


Name :

KERATIN LASH BOTOX SERUM


Item Number :

DKBSE20


Size :

20ml


بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *